in

Reklamy lepšie ako porno, známe značky bielizne vedia, ako prilákať gejov

Foto: Calvin Klein

Ak nie ste práve sexidol, raz-dva sa ním môžete stať. Toto nám naznačujú tvorcovia reklám na slipy či boxerky. Guma s logom Calvin Klein už takmer dokáže zázraky. 

Zo spodnej bielizne vďaka reklamám nie je len praktická záležitosť, ale čosi takmer magické. Veľké brandy investujú státisíce do kampaní, v ktorých účinkujú svetové celebrity. Chcú presvedčiť zákazníkov, že ide o čosi viac ako len oblečenie si kúska látky. Slipy či boxerky zrazu majú identitu a keď si ich dáte na seba, tak ste aj vy ten čávo z reklamy. A či sa nám to páči alebo nie, ono to funguje! Vybrali sme pre vás reklamy na spodnú bielizeň, ktoré potešia nejedného geja.

Calvin Klein sú jednoducho ikonické slipy či boxerky, o tom niet pochýb. Stačia basic biele a už sa cítite. Nebolo jednoduché vybrať tú najsexy reklamu, pretože každá brnkne na… strunu. Zvažovali sme napríklad tú s Justinom Bieberom, aj keď údajne package mu museli dorobiť. Nakoniec sme sa však rozhodli pre túto, erotické napätie by sa v nej dalo krájať. Je to presne to dusno pred poriadnou búrkou.

A ak by sa vám málilo, tu sú ešte zábery zo zákulisia.

Rafael Nadal pár rokov späť popreháňal nielen súperov s tenisovou loptičkou, ale aj fanúšikov na kurtoch vášne. Do kampane na boxerky ho zlanárila značka Tommy Hilfiger. Bol to veľmi vydarený ťah a zrejme Nadalovi pribudli nielen milióny na účte, ale aj tisíce nových fanúšikov.

Mimochodom, v rámci kampane sa pravidelne vyzliekal do boxeriek aj na kurtoch.

Nadal sa objavil aj v reklame na Armani, bola síce hot, ale nie až tak veľmi ako kampaň s Christianom Ronaldom. Po tejto reklame zrejme nejeden z nás zatúžil byť upratovačkou.

Pri Armani sme však objavili ešte jeden skvost. Keď budú študentov na filmovej škole učiť, ako zmyselne zachytiť túžbu, tak by im mali premietať práve toto video.

Najviac prepotených boxeriek nájdete v reklamách na značku Björn Borg. To je samé fitko, činky, beh, akože môže byť, ale táto menej spotená kampaň je predsa len o čosi viac sexy.

A ešte sme objavili aj takýto starší skvost, ale tiež má čosi do seba.

A ideme pomaly do finále. Môže byť viac gej značka ako Andrew Christian? Akože áno, je ich ešte zopár podobných, ale vďaka tejto reklame je absolútne jasné, kto je ich cieľovkou. A ak by sa vám málilo, na ich stránke majú desiatky takýchto sexy videí.

Ak by ste po týchto videách zatúžili stať sa niektorým z tých sexy chlapcov z reklamy, tak vám pomôžu v Attractiv.


Vďaka vašej podpore vznikol tento článok.

Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?

„Terapie“ na zmenu orientácie sú týraním, u nás si ale biskupi nedajú pokoj

„Terapie“ na zmenu orientácie sú týraním, u nás si ale biskupi nedajú pokoj

Rozprávka o inakosti: zajačik Marlon sa zamiloval do iného zajaca. Čo na to ďalšie zvieratká?

Rozprávka o inakosti: zajačik Marlon sa zamiloval do iného zajaca. Čo na to ďalšie zvieratká?