in ,

Toto sme potrebovali! Na Tepláreň Kiki Balle sme oslavovali kreativitu a slobodu

Foto: Magdaléna Reporter

To bol skvelý deň! V sobotu 20. apríla sme si užili deň, z ktorého dodnes čerpáme pozitívnu energiu. Konal sa totiž Tepláreň Kiki Ball, ktorý organizujeme spolu s Monikou Prikkelovou a pod odborným dohľadom Viktora Bukového. Obaja sú medzinárodne uznávaní tanečníci v štýle vogue a zároveň matkou a otcom tanečnej rodiny House of Velvet. 

Akcia sa zameriava práve na štýl vogue, ktorý je úzko prepojený so svetom módy. Na podujatie v Pálffyho paláci prišli ľudia nielen zo Slovenska, ale aj z okolitých krajín. Súťažilo sa vo vyše 20 kategóriách a akcia trvala vyše 5 hodín. Výkony účastníctva hodnotila porota, v ktorej boli zastúpené Slovensko, Česko, Rakúsko a Maďarsko. Bálom sprevádzala talianska MC. Samotnému bálu predchádzal workshop v Klariskách a po súťaži sme ešte žúrovali v Manifeste. Veľkú silu nám dodalo, keď sme videli pokope všetok ten rešpekt a zároveň kreativitu, vzájomnú ohľaduplnosť, zdravé vedomie vlastného tela a rovnako úctu k priestoru ostatných. Zo spätnej väzby ľudí, ktorí tam boli, si odnášame predovšetkým radosť zo slobody, porozumenia a originality. 

Podujatie sa podarilo uskutočniť vďaka dôvere a pomoci našich partnerov: Nadácie M-Market, BKIS, Absolut, Isexshop.sk, Clarion hotel a podporovateľovi Michalovi. O krásne fotky sa postarala Magdaléna Reporter. Viac foto nájdete na Facebooku Teplárne.


Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?