in ,

Lesby youtuberky, ktoré sa oplatí sledovať

Foto: Youtube Jessica Kellgren-Fozard

Vlastné príbehy, skúsenosti alebo rady sa dajú šíriť rôzne. Tieto ženy to robia prostredníctvom videa. Pozri sa, ktoré lesby na Youtube ti poradia s comingoutom, pomôžu s prvým rande alebo ťa zasvätia do lesbického sexu.

Jessica Kellgren-Fozard

Zaujímavá vintage kráska tvorí predovšetkým informatívny obsah. Venuje sa LGBTI témam, histórii, retro móde a vo vlogoch prezrádza aj veľa zo svojho partnerského života s manželkou Claudiou. Ukáže ti, ako flirtovať s dievčatami, predstaví ti najlepšie lesbické filmy alebo ti ukáže svoje zásnuby. A pozrieť si môžeš aj video z ich svadby.

Stevie Boebi

Stevie Boebi by mala poznať snáď každá z nás. Bola prvá, ktorá otvorene hovorila o lesbickom sexe edukačnou formou. Jej videá sú vtipné, trefné, no zároveň sa z nich dozvieš všetko, čo potrebuješ.

Stevie ti dá pár dobrých rád pred comingoutom, prezradí ti, ako zvládnuť rozchod, ako si nájsť priateľku, ako komunikovať vo vzťahu alebo ti poradí, ako prestať žiarliť.

Rowan Ellis

Táto šikovná baba ti vo svojich videách povie veľa o popkultúre, na ktorú sa díva cez teplé okuliare. Na svojom Youtube hovorí aj o aktivizme a feminizme, ale nájdeš tam aj vtipné videá z teplej histórie, či o filmoch. 

A čo sa rozhodne oplatí vidieť? Rowan Ellis ťa presvedčí o tom, že Captain Marvel bol gay a mnoho postáv z Disneyho rozprávok tiež.

Alexis a Lilian

U tohto kanadského páru nájdeš predovšetkým videá venované vzťahom. Dvojica ti pomôže v začiatkoch randenia, prezradí ti, ako pozvať dievča von a dá ti aj zaujímavé tipy kam ísť. Okrem témy lesbických vzťahov sa na svojom Youtube venujú aj cestovaniu. Môžeš u nich vidieť vlogy z celého sveta a aj couple stories, ktoré natáčajú z miest, kam cestujú.

Gabrielle Clement 

Ak nazrieme na českú a slovenskú Youtube scénu, nájdeme tam Gabrielle Clement. Gabrielle otvorene rozpráva o svojej orientácii, partnerke a ich spoločnom živote nenútenou vtipnou formou. Nájdeš u nej aj videá o vzťahoch, comingoute a comingout stories jej sledovateľov.


Vďaka vašej podpore vznikol tento článok.

Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?