in ,

Dnes je PRIDE deň! Zapojte sa aj vy s dúhovou vlajkou

Ulice Bratislavy rozžiarila dúha, teda hneď niekoľko. Z mnohých okien a balkónov visia dúhové vlajky. Zapájajú sa aj rôzne inštitúcie a firmy. Niektoré priamo vlajkou, niektoré vyjadrili podporu na svojich sociálnych sieťach.

Prinášame vám fotky, kto sa rozhodol symbolicky podporiť Slovensko, kde sú si všetci rovní a rovné. Veríme, že sa zapojíte aj vy. Buď vlajkou z okna alebo dúhou na svojom profile na FB či IG. A odporúčame aj dnešný prenos Dúhového PRIDE Bratislava a následnú Dúhový PRIDE party, nižše sa dočítate viac.

Dnes o 19.00 sledujte Facebook Dúhového PRIDE Bratislava. Bude tam bežať prenos s príhovormi osobností a koncerty slovenských kapiel. Zoznam účinkujúcich sme zverejnili už v pondelok. Spravte si doma divácku párty, zavolajte kamošov a kamošky, odfoťte sa a zdieľajte to na sociálnych sieťach, nech je nás dnes vidno. Prenos môžete prísť sledovať aj do Bohémy na Námestí SNP alebo do Tepláreň Café na Zámockej ulici. 

Od 22.00 je oficiálna Dúhový PRIDE party v troch priateľských kluboch v centre Bratislavy. V Bohéme vás čaká disco, vo Waxe house, vo Fuge techno. Za mixom MC Erik, Pablik, Styller, VLDK, Silvester Suske a Sani. Výťažok z party ide na aktivity Dúhového PRIDE Bratislava.

Dnes je PRIDE deň! Zapojte sa aj vy s dúhovou vlajkou

Vstupné je v predpredaji za 10 eur, na mieste je to za 15 eur. Jeden lístok platí ako vstupenka do všetkých troch klubov. Pozor, kapacita klubov je znížená na polovicu pre korona obmedzenia. Rovnako je nevyhnutné, aby ste mali na sebe rúško. Dbajte aj na časté umývanie rúk. V prípade, že sa necítite dobre, máte teplotu alebo kašeľ, tak radšej zostaňte doma. Vstup na party je pre 18+.

V prípade, že sa vám bude máliť, tak môžete ešte skočiť ráno o 5.00 na AfterPride do Radosti. Za mixom sa prestriedajú Moragama, VLDK a Vesnu. Tešíme sa na PRIDE deň s vami, veríme, že bude plný lásky a porozumenia.

Vďaka vašej podpore vznikol tento článok.

Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?

Kto stojí za PRIDE Bratislava? Predstavíme vám dúhový tím

Kto stojí za PRIDE Bratislava? Predstavíme vám dúhový tím

Homosexualita a viera patria k sebe. Pozerajte dúhovú bohoslužbu

Homosexualita a viera patria k sebe. Presvedčíte sa o tom na dúhovej bohoslužbe