in

Nevesta a ženích v dragu, Action Sisters zverejnili svadobné fotky

V Banskej Bystrici to vyzeralo na nevšednú svadbu, keď sa v hoteli Národný dom zjavila vyparádená dvojica. V skutočnosti však išlo o fotenie drag queens, ktoré si hovoria Action Sisters. 

Ako jedny z mála sú stabilným pilierom slovenskej drag scény. Meno si spravili nielen na strednom Slovensku, ale bavili ľudí už od Bratislavy po Košice. Jesicca Loo a Chantall Licorne majú množstvo tvárí. Neustále prekvapujú novými kostýmami či mejkapom. S aktuálnymi fotkami to vyhrotili ešte viac.

Ako nám prezradili, fotenie mala pod palcom šikovná fotografka Soňa Nôtová. Zábery budú súčasťou jej semestrálnej práce, ktorú má odovzdať na vysokej škole. Dievčatá z Action Sisters si fotenie veľmi pochvaľovali. V hoteli ich vraj veľmi priateľsky uvítali. A navyše sa celý deň venovali tomu, čo ich baví najviac: prezliekanie sa do nádherných šiat a líčenie. „Deň fotenia sme si užili, zažili sme kopec zábavy, prezliekania, líčenia a všetkých týchto príjemných záležitostí. Bola to pre nás opäť nová a krásna skúsenosť, za ktorú ďakujeme,“ prezradili Action Sisters.


Vďaka vašej podpore vznikol tento článok.

Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?