in ,

Do hĺbky: Strčte sa bez ujmy na zdraví

Foto: Isexshop.sk

Niekoľká karanténa, ktorá sa už po novom volá lockdown. Podmienky naďalej prikazujú, že treba zostať doma, no človek je tvor spoločenský a niekedy vie skutočne podľahnúť zdĺhavému pocitu osamelosti. Melancholicky sa potáca bytom ako Lana Del Rey v každom videoklipe, lebo nemôže navštíviť spriaznenú dušu vo vedľajšom okrese. Zablúdi k zásuvke. Vytiahne, čo treba. Nostalgicky obráti zraky do nebies a venuje si chvíľku poézie. Dnes, priatelia, riešime dospelácke toy story.

Strč prst skrz krk alebo iné otvory už dávno nemusí platiť. Paleta hračiek pre dospelých je skutočne široká. Na online pultoch sexshopov, lebo podľa vlády nejde o životne dôležitý predmet, možno nájsť vibrátory a dildá rôznych rozmerov, počnúc veľkosťou priemerných pántov dverí až po poriadny svetelný meč Lukea Skywalkera. Ani v bizarnosti nenarážajú na odpor, a tak si používatelia nemusia len predstavovať, aké to je, keď sa chobotnica dostane skutočne všade.

Dildo navyše možno použiť aj ako nosič, na ktorý si chcete dať, povedzme, fotku niekoho, koho máte absolútne v…

Nezbierajte nálepky

Hoci je čarovná palička z akéhokoľvek dreva, Harry Potter s ňou tiež nemával len tak mirnix-dirnix. V otázkach sexuálneho života treba myslieť na všadeprítomné sexuálne prenosné choroby. Britský zdravotný systém má dokonca podstránku s názvom Sú sexuálne hračky bezpečné? Okrem iného upozorňuje na to, že na pieskovisku dospelých sa hrabličky ani lopatky nepožičiavajú. A keď už sa hráme s rôznymi ľuďmi, je lepšie mať vždy inú súpravu.

Zdravotníci z Veľkej Británie upozorňujú, že človek môže nesprávnou starostlivosťou o svoj prenosný stožiar veľmi ľahko nadobudnúť chlamýdie, syfilis, bakteriálnu vaginózu či herpes. A keďže nejde o Pokémonov, netreba ich pochytať všetky. Oči treba mať na stopkách nielen počas plezíru, ale aj pred ním. Erotické pomôcky si vyžadujú pravidelnú revíziu, aby sa nevyskytlo poškodenie, ktoré môže vytvoriť ranu. Je to vynikajúca prevencia pred krvou prenosnou žltačkou typu B a C alebo pred HIV.

Do hĺbky: Strčte sa bez ujmy na zdraví
Foto: Isexshop.sk

Mydliť treba

Ako postupovať po stretnutí tretieho druhu, z ktorého sa aj kolená neraz roztrasú? V prvom rade si treba uvedomiť, či všetko, s čím sa pred chvíľou pracovalo, obsahuje akýkoľvek elektrický obvod. Ak áno, najistejšie inštrukcie k údržbe sú v balení. Ak nie, stačí pripraviť lavór s teplou vodou a mydlo. Zvyšok procesu potom spočíva v rovnakej nehe a opatere, akú priateľovi pre chvíle núdze človek venoval predtým. Na záver sa hodí naniesť čistič na erotické pomôcky.

Vyššie spomenutý stručný návod je, samozrejme, účinný pre jemné silikónové dildá. Vyznať sa v materiáli sa oplatí nielen z hygienických dôvodov, ale aj pre životnosť pracovného nástroja. Oveľa podrobnejší popis starostlivosti o najrozličnejšie formy dospeláckych hračiek nájdete v našom obľúbenom Isexshope. A teraz sa láskavo a s potešením strčte!


Vďaka vašej podpore vznikol tento článok.

Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?

Poláskaj svoje telo. Máme pre teba 6 tipov, ako mať postavičku ako lusk

Poláskaj svoje telo. Máme pre teba 6 tipov, ako mať postavičku ako lusk

Chcú odoberať gejom a lesbám ich vlastné deti? Chcú zničiť život trans ľuďom?

Chcú odoberať gejom a lesbám ich vlastné deti? Chcú zničiť život trans ľuďom?