in ,

Do hĺbky: Povedzte áno prsteňu, ktorý vás postaví

Nejednému fanúšikovi popkultúry sa do pamäte penetroval koncert Lennyho Kravitza v Štokholme pred siedmimi rokmi. Určite za to mohol energický hudobný výkon, ktorý je žijúcej hudobnej legende tak vlastný. Alebo aj vďaka kauze „penisgate“, keďže rocker nechtiac dal na javisku voľný prienik, ehm, svojmu penisu ozdobenému lesklým krúžkom. Dnes však nebudeme preberať pýchy a predsudky slávnych. Keďže ideme do hĺbky, pozrieme sa na jeho erekčný krúžok.

Cockring, prípadne aj erekčný prstenec, môže v neznalých vzbudzovať čosi pohoršujúce. V mnohých prípadoch je však oveľa užitočnejší ako technologické šperky na meranie krvného tlaku či počtu krokov, ktoré ste si odšliapali na techne. Zovretie penisu okolo koreňa takouto pomôckou zabraňuje prietoku krvi z penisu po ťažko vydobytej erekcii. Pomáha tak malému Johnovi vyzerať väčšie a viac vydržať. Okrem toho tiež slúži na zvyšovanie estetickej hodnoty našich dolných partií. V tomto momente sa ukazuje Kravitzova „nehoda“ ako pridaná umelecká hodnota. Tlieskame.

Kozie prstene

Kravitz nebol jediný, kto sa pýšil svojím perím. Samozrejme, ešte pred ním tu boli aj sú pornoherci, avšak erekčný krúžok je naším portálom do dynastie Jin, niekde okolo roku 1200. Dopyt po čínskom nádobíčku pravdepodobne prevažoval ponuku a keďže tamojší muži nedisponovali desiatimi prsteňmi ako hrdina najnovšej marvelovky, museli byť kreatívni. Poď ho teda za kozami. Zvieratám strhli očné viečka aj s mihalnicami a priviazali si ich okolo penisu. Vtedajšie ženy, možno aj muži, nepotrebovali viac. Voilá, zrodil sa zemburácajúci a dlhotrvajúci orgazmus!

Do hĺbky: Povedzte áno prsteňu, ktorý vás postaví

Začiatok 17. storočia priniesol nové trendy – nefrit a slonovinu. Postupom času začali muži odievať svoje vzácnosti do šperkov, aby tak lepšie stimulovali klitoris. Invázia moderných sexuálnych pomôcok vtedy natvrdo vnikla aj do Európy. Bohužiaľ, kým nastali časy kráľovnej Viktórie, moderný trend postupne ochabol. Penisy všetkých európskych krajín ronili slzy bolesti, a to doslova. Vďaka aktualizáciám sa totiž z nástroja potešenia poľahky stal kazišuk. Novinky na trhu obsahovali perlové zvierače a neskôr aj ostne.

Do hĺbky: Povedzte áno prsteňu, ktorý vás postaví

Hľadanie toho pravého

Dnes si už na trhu so sexuálnymi pomôckami možno vyberať k čo najväčšej spokojnosti. Ako to už býva, existuje sortiment pre menej náročných, no aj pre tých, ktorí nevedia, na čo minúť svoje nadbytočné tisícky eur. Rebríček magazínu Glamour uvádza, že druhou najdrahšou hračkou pre dospelých je erektilný prsteň. V tvare kobry. Zo zlata. Za jedinečných 110 tisíc. Mňam!

Ak máte odložené nejaké drobné, môžete sa pozrieť na cenovo dostupnejšie krúžky prevažne zo silikónu, no nájdu sa aj kožené, latexové či kovové. Podľa čoho si vybrať? Vždy záleží od viacerých faktorov: skúseností, mier, ochoty experimentovať. Silikónové a latexové sa nasadzujú najjednoduchšie. Čistia sa iba v teplej mydlovej vode. Kožené majú výhodu vo svojej nastaviteľnosti a dokážete ich preto nosiť doslova po ruke – na svojom zápästí. Kovové nástavce vyžarujú autoritu a ukazujú „zač je toho loket“.

V nám známom vesmíre musí však byť rovnováha. Kým sa prekrvuje spodok, treba počítať s tým, že daňové priznanie ani iné ťažké rovnice v danej chvíli nevyriešite. Navyše, stačí iba 20 až 30 minút. Neskôr už môže byť erekcia bolestivá, prípadne vyústiť do chrirugického zákroku. Ale vy už asi nie ste schopní čítať, všakže?

Dobrý výber erekčných krúžkov nájdete tu.


Vďaka vašej podpore vznikol tento článok.

Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?

Slávna autorka detských kníh napísala aj o jej letách plných lásky, ktoré prežila s partnerkou na malom ostrove

Slávna autorka detských kníh napísala aj o jej letách plných lásky, ktoré prežila s partnerkou na malom ostrove

Pútavé queer filmy, ktoré si môžete pozrieť online

Pútavé queer filmy, ktoré si môžete pozrieť online