in ,

Do hĺbky: Otvorene o tom, ako sa vyhnúť patáliam, keď idete na to odzadu

„A ktorý z vás je žena?“ otázka, ktorá určite nepošteklí teplé uško. Heterosexuáli sa (ne)radi informujú o nástrahách homosexuálneho pohlavného styku. Napriek tomu majú až pretlak intímnych otázok. O tom, kto v sexe ťahá za kratší koniec a s akou pompou sa treba pripravovať na prienik spoločných hodnôt si, nielen pre nich, povieme do hĺbky. Vitajte pri novej rubrike o tom, ako si bez nehody užiť posteľné dobrodružstvá. 

Pred bohmi a análom sme si všetci rovní. Nezáleží na tom, či má heterosexuál narodeniny a zákonitá poodomkla zadné dvierka, alebo ide o skúseného teplého rytiera. Čistota je pol života v nekonečnom splynutí dvoch krásnych tiel namiesto toho, aby sa človek utápal v hanbe a… ehm… neporiadku. Navyše, čím viac má človek análny sex v malíčku, tým menšie je riziko akejkoľvek bolesti.

Lenže ako nadobudnúť osvetu, ak ste mladý gej v rozkvete a nemáte v okolí dostatočne starú bútľavú vŕbu? Túto zodpovednosť na seba prevzal youtuber s menom GayGuyde (možno preložiť ako sprievodca, ktorý vás uvedie do geja, pozn. red.).

V jednom zo svojich videí bezškrupulózne vysvetľuje, ako si čo najviac spríjemniť análny sex. Argumentuje aj tým, že sám vo svojich naivných časoch uveril príbehom o vnútornostiach lietajúcich vo víre vášne. Na problém neinformovanosti poukazuje i jeden z dielov druhej série populárnej netflixovky Sex Education.

Do hĺbky: Otvorene o tom, ako sa vyhnúť patáliam, keď idete na to odzadu
Foto: GayGuyde

Sčista jasna

Influencer tvrdí, že hrubé črevo má za úlohu čo najviac vysušiť spracovanú stravu, aby sa cez konečník dostala von s čistým štítom. Podľa neho možno ideálne podmienky dosiahnuť pravidelnou stravou bohatou na vlákniny alebo výživovými doplnkami určenými priamo pre ľudí so zadnými úmyslami.

Keďže život nie je peříčko, ani správna konštelácia planét nezaručí stopercentnú pripravenosť. Človek môže mať za sebou stresujúci deň alebo litre kávy a chce sa uvoľniť starým dobrým análom. Vtedy je naporúdzi análna sprcha. Najlepší priateľ geja (a jeho kamošiek, ktoré závidia, pozn. red.) je dostupný v každom sexshope do 20 eur.

Veľa vedy za ňou nie je. Teleso pripomínajúce žiarovku vášho vzrušujúceho posteľného života naplníte vlažnou vodou. Naskrutkujete striekací nástavec. Nalubrikujete a pustíte ho na skusy do temných zákutí vašich útrob. Posledný krok je kľúčový: vodu zo sprchy aj vystreknite! Celú odyseu absolvujte dovtedy, kým voda nie je čistá ako vaša duša.

Uvoľnite sa, prosím!

V druhej polovici svojho klipu dáva GayGuyde rady, čo v prípade, že má prijímateľ/ka problém prijať totem lásky. Opierajúc sa o rady odborníka a infografiku, vysvetľuje, ako roztiahnuť análne svaly počas predohry. 

Vedci sú všetkými desiatimi proti prstom a radšej za skúšobnú hračku. Nemala by byť širšia ako palec, no zároveň by mala byť schopná vyvolať emócie (na tomto mieste nemyslíme exfrajera, pozn. red.).

Svoje sexuálne okienko uzatvára už len psychologicko-filozofickými radami o tom, že za chuť byť oným pomyselným rožkom pre párok sa netreba hanbiť. Muž nie je nič menej mužnejší a kedykoľvek si možno role aj vymeniť. 

Takže, nech už je ktokoľvek vo vašom vzťahu „ženou“, hurá, do dna!


Vďaka vašej podpore vznikol tento článok.

Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?

Tomáš Procházka - Darkroom Diaries: Čiary, ktoré šňupeme a prekračujeme

Darkroom Diaries: Čiary, ktoré šňupeme a prekračujeme

Comingout spravil aj pred hráčmi v tíme, neskôr ako tanečník o tom urobil predstavenie

Comingout spravil aj pred hráčmi v tíme, neskôr ako tanečník o tom urobil predstavenie