in ,

Ste pripravení na párty? Lebo my už čosi chystáme

Foto: Michal Peal

S uvoľnením protipandemických opatrení začína vo vzduchu visieť otázka, kedy príde na rad otváranie klubov? A ste na to vôbec pripravení?

Niektorí z nás v sebe za posledný rok objavili umiernenejšie a pokojnejšie ja, ktorému zrazu nevadí ostať v piatok večer doma a do večierky stanovenej na desiatu pozerať Netflix. Mnohí z nás sa možno boja, že zabudli, ako sa správne socializovať. Iní to neriešia a čakajú na otvorenie tanečných klubov ako besný býk pred vypustením z ohrady. Je jedno, v ktorej z hore uvedených skupín si sa našla/našiel. V tomto článku nájdeš niekoľko tipov, ako sa na noci plné nových zážitkov pripraviť.

Mať prehľad je dôležité

Ísť von len tak „na blind“ má svoje čaro, ale niekedy šťastie praje pripraveným. Googli, hľadaj Facebook eventy, všímaj si plagáty a buď informovaná/informovaný o dianí v tvojom meste. Teplé udalosti zverejňujeme aj v našom magazíne. V sekcii Events to síce posledné mesiace zíva prazdnotou, ale vďaka ďalšiemu uvoľneniu opatrení sa to čoskoro zmení. Na 6. júna máme v pláne Buzienko na Rive, na 12. júna chystáme Shame Gejzír na Zlatých pieskoch. Ak chceš mať prehľad o našich eventoch, určite lajkni našu Facebook stránku a sleduj nás aj na Instagrame. Dianie v našej krčme Tepláreň môžeš mať pod drobnohľadom na Instagrame či Facebooku.

QS facebook
QS facebook

Nájdi si parťáka/parťáčku

Možno si povieš, že nemáš s kým ísť na párty, ale aj to je v poriadku. Pokojne choď aj sám/sama a tam si parťáka na budúce žúry nájdeš. Ísť sa zabaviť do klubu nemusí byť len o tom, že chceš niekoho zbaliť a už vôbec nie o tom, aby si ho strávil/a pohľadom do telefónu na zoznamovacích appkách. Prihovor sa, zatancuj si s niekým, kto ti padol do oka, a vytváraj si nové kamarátstva. Odporúčame pred akciou skočiť aj do Teplárne, tam sa vždy nájde niekto milý, s kým môžeš následne ísť prevetrať nejaký žúr.

Nachystaj outfit

Cítiť sa dobre v tom, čo máš na sebe, je polovica úspečnej noci v klube. Pamätaj, že sa neobliekaš pre iných, ale pre seba! Ak sa cítiš lepšie v niečom pohodlnejšom alebo konzervatívnejšom, tak je to úplne v poriadku. Ak sa cítiš na experimenty a chceš vyskúšať niečo iné, tak to vyhroť!

Vyspinkaj sa doružova

O dôležitosti spánku sme informovali aj v súvislosti so sexuálnymi hrami.Inak to nie je ani v tomto prípade. Spánok je „grunt“ každého dňa. Bez spánku sa jednoducho nedá existovať. Dopraj si ho v noci čo naviac a ak ti treba, zdriemni si na hodinku aj popoludní, aby si mal/mala istotu, že pretancuješ noc až do rána bieleho. K výdatnému spánku ti pomôžu aj produkty s obsahom CBG, vďaka ktorým sa vyspíš do ružova. Okrem toho ti ešte pomôžu posilniť imunitu, čo sa tiež pred žúrovaním hodí. Nám sa veľmi osvedčili výrobky od Zeen.

Zeenworld.com
Foto: Zeenworld.com

Naber sily

Energiu ti okrem spánku dodá aj dobré jedlo. Možno je dobré vyhnúť sa predtým než vyrazíš von ťažkým mastným veciam, aby ti nebolo na parkete ťažko. Celkom určite však nechoď von s prázdnym žalúdkom a doplň energiu nejakou výdatnou večerou. Mnohí a mnohé z vás určite poznáte tie až priveľmi intenzívne noci, keď ste vyrazili za pálenkou bez dobrej večere. A máme odskúšané, že je dobré zobrať si nejakú zdravú tyčinku aj do klubu. Okolo polnoci si odpusti jeden drink a radšej niečo drobné zjedz, vydržíš tak dlhšie a aj opica by mala byť menšia.

Jedlo
Foto: Pixabay

Nalaď sa

Či už sa stretneš s kamošmi a kamoškami v byte alebo vyrazíš do klubu rovno z domu, je fajn naladiť sa tú správnu vlnu. Mrkní si prípadne vopred, kto v daný večer hrá, aby si vedel/vedela, akú hudbu čakať. Menší warm up si môžeš dať vďaka setom od rezidenta našich queer parties – DJ-a Vesnu, ktorý presne vie, čo práve tvoje uši a telo na parkete potrebujú.


Vďaka vašej podpore vznikol tento článok.

Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?

Nevesta a ženích v dragu, Action Sisters zverejnili svadobné fotky

Nevesta a ženích v dragu, Action Sisters zverejnili svadobné fotky

Režisér a kunsthistorik tvoria pár už takmer 10 rokov, vo vlastnom byte majú galériu

Režisér a kunsthistorik tvoria pár už takmer 10 rokov, vo vlastnom byte majú galériu