in ,

Slaytiiina o spolupráci s Norou: Musela sa za mňa prihovoriť jej rodina

Už teraz je jasné, že skladba Nedajte sa Ojeb*ť je hitom internetu. Od nedele má už vyše 200 tisíc videní na Youtube a ďalšie pribúdajú. Ako však prišlo k tejto spolupráci? Zisťovali sme detaily priamo u Slaytiiiny. 

Adam alias Slaytiiina prezradil, že Noru Kabrheľovú (Mojsejovú) sledoval už dlhú dobu. Bola pre neho ikonou. Nemyslel si však, že by bolo reálne sa s ňou stretnúť. Nakoniec si povedal, že za pokus predsa nič nedá.  

„Naozaj žijem mottom, že chcem vyskúšať všetko. A aj keď sa niečo nepodarí, tak chcem mať aspoň pocit, že som pre to spravil maximum. Nore som teda napísal, či by bola ochotná stretnúť sa a že by sme spolu mohli spraviť nejaké video. Vnímam, že je cool a máme navyše spoločných fanúšikov,“ vysvetľuje Adam.

Slaytiiina o spolupráci s Norou

S Norou si sadli

V správe navrhol, že za Norou pricestuje do Košíc, keďže on žije v Bratislave. Nemyslel si však, že mu odpíše. Predpokladal, že v záplave správ, ktoré jej chodia, sa jeho odkaz stratí. „Okrem toho som vedel, že sa s nikým nestretáva, tak som to bral ako taký výstrel do tmy. Ale pošťastilo!” teší sa Adam. 

Ako dodal, za všetko vďačí členovi jej rodiny, ktorý sa za Slaytiiinu prihovoril. „Bol to tuším jej synovec alebo niekto z jej rodiny, kto Noru presvedčil, aby sa so mnou stretla. Sledoval ma totiž na internete.”

Po tom, ako dala súhlas, si dohodli stretnutie na východe Slovenska. Adam pozval Noru na obed, aby sa mohli porozprávať a lepšie spoznať. Nakoniec strávili spolu celé popoludnie a rozlúčili sa až večer. „Čakal som, že urobím len jedno trendy videjko, ale tak sme sa skamarátili, že Nora súhlasila s celým veľkým projektom, ktorý zahŕňa pesničku, spoločný merch a obrovitánske množstvo Youtube videí,” objasňuje Adam.

Slaytiiina o spolupráci s Norou

Nakrúcanie bolo podľa jeho slov veľmi vyčerpávajúce. Každý deň si dali množstvo úloh, ktoré chceli splniť. A síce začínali už skoro ráno, zastavili sa až v noci. Keď natočili celý projekt boli radi, že si môžu vydýchnuť. Adam však dodal, že spolupracovať s Norou ho veľmi bavilo, pretože je „čiperná a zábavná osoba”.


Vďaka vašej podpore vznikol tento článok.

Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?

Návrhára Michael Kováčik

Namiesto pretvárky treba pracovať na sebaprijatí, odkazuje LGBTI ľuďom návrhár Michael Kováčik

Známe slovenské LGBTI osobnosti a ich tipy na filmy a seriály

Známe slovenské LGBTI osobnosti a ich tipy na filmy a seriály