in

Kto stojí za Queer Slovakia? Pikošky o sebe vám prezradí redaktor Marek

Foto: Dorota Holubová

Poďte s nami spoznávať úžasný svet LGBTI komunity. V livestreame z Tepláreň Café spovedáme zaujímavých ľudí z queer scény. Tento raz bude hosťom náš redaktor Marek Majzon.


Vyštudoval novinárčinu, pričom sa v prvých rokoch svojej práce zameriaval najmä na hudbu pre portál Hudba.sk, kde občasne prispieva. Bol redaktorom kultúry v online denníku Aktuálne.sk aj v celonárodnom SME. Aktuálne pôsobí v Plus 7 dní a píše aj pre QueerSlovakia.sk. Vo voľnom čase píše poviedky Do Sto Slov a vtipné statusy na Facebooku. Musíme priznať, že jeho texty milujeme pre ich ľahkosť, hravosť, ale aj osviežujúcu drzosť. Veď posúďte sami napríklad tento skvost − Do hĺbky: Otvorene o tom, ako sa vyhnúť patáliam, keď idete na to odzadu. A oplatí sa aj prečítať − Čo sa odohráva v hlave heteráka, keď mu dvorí gej?

Kto stojí za Queer Slovakia? Pikošky o sebe vám prezradí redaktor Marek Majzon
Marek Majzon

Livestream s názvom Krčma on gay bude o 15.00. Sledovať ho môžete na Facebooku Tepláreň Café. Ak by ste ho nestihli, tak zostane zavesený na stránke aj naďalej alebo ho nájdete na našom webe v sekcii Stream. Mimochodom, omrknite aj predošlé livestreamy, ktoré tam sú. Sledovať môžete tri zaujímavé diskusie, ktoré boli súčasťou Filmového festivalu inakosti. Jedna sa venovala Dúhovým rodinám, druhá bola o LGBTI športovom klube Lotosové kvety a v tretej rozoberali zákulisie Filmového festivalu inakosti.


Vďaka vašej podpore vznikol tento článok.

Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?

Michal Skurák Je z LGBTI komunity a stojí v prvej línii boja proti korone v Česku: Čakáme, kedy nápor poľaví

Je z LGBTI komunity a stojí v prvej línii boja proti korone v Česku: Čakáme, kedy nápor poľaví

Chceli by sme už tancovať v klube, ešte dnes :(

Chceli by sme už tancovať v klube, ešte dnes :(