in

V sobotu techno na Dunaji, v ponurých vodách elektroniky vás vykúpe Ank a Mlady

Už túto sobotu bude queer techno párty Shame, ktorú bude hostiť loď Pink Whale. Hudobnými hosťami sú tento raz DJs Ank a Mlady. 

Ank má svoju hudobnú základňu na bratislavskej elektronickej scéne, kde sa pohybuje už od začiatku milénia. Vo svojich hudobných začiatkoch obehal ako návštevník najznámejšie kluby a eventy po celej Európe, čo v ňom zapálilo vášeň zorganizovať vlastnú párty. Dodnes má na konte mnoho festivalov a podujatí.

Aktívne začal hrať v roku 2009, kľúčovým momentom bola pre neho akcia Music is The Answer. Na konci roka 2010 založil projekt Music: Affair, ktorý sa zameriaval na house a bol priestorom pre viacero domácich mien. O rok na to sa dočkalo podujatie aj podoby open air festivalu. Počas toho roku si Ank stihol zahrať aj na BeeFree. 

V roku 2016 zakladá Asfalt Soundsystem spolu s DJ Bbk a stal sa súčasťou srbského projektu Lobotomija. Rok na to výrazne obohatil bratislavskú tanečnú scénu založením warehouse párty Derivate. Ank stojí taktiež za platformou OLAM collective, ktorá podporuje jedinečnosť lokálnej scény.

Mlady sa k DJingu dostal pár rokov pred pandémiou a keď mu to už-už začalo ísť, stal sa z neho poctivý bedroom DJ. Mohli ste ho už počuť vo väčšine bratislavských klubov, najčastejšie v milovanej Fuge. Je známy svojou rýchlou a tvrdou selekciou, ale na sobotu si pripravil niečo veselšie a mooožno trošku pomalšie.

Párty sa začína už o 20.00 priamo na palube Pink Whale, kde budem hrať warm-up. Po 22.00 pokračuje párty v podpalubí.

V sobotu techno na Dunaji, v ponurých vodách elektroniky vás vykúpe Ank a Mlady

Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?