in

Legenda Fatty M z pražskej párty Komiks vystúpi v sobotu na bratislavskom Homomate

Ak máte radi hudbu, divokú atmosféru a chcete si užiť ten krátky čas na tejto planéte, určite sa oplatí zažiť vystúpenie tohto očarujúco bláznivého DJ, najbližšie už túto sobotu na Homomate v klube Fuga. 

Fatty M alias Uncalled 4 je pražský umelec s obrovskou vášňou pre hudbu, módu a dizajn. Je organizátorom vyhlásaných warehouse parties Komiks. DJ-ingu sa venuje už od roku 2004 a dnes patrí medzi najzvučnejšie a najvyťaženejšie mená českej tanečnej scény. 

Fatty M je unikátnou, crazy a hyperaktívnou osobnosťou. Miluje, keď môže byť s inými ľuďmi v interakcii. Jeho vystúpenia sú najlepšie vtedy, keď sa dav na dancefloore zleje do jednej veľkej masy a on môže byť zo všetkých strán obklopený ravermi. Vo svojich eklektických mixoch rád pláva cez rôzne žánre, od rapu, EBM, house, techno, elektroniku. Svojou selekciou cestuje aj v čase, keďže si vyberá tracky z produkcie 80. rokov až po úplne hudobné novinky. 

V roku 2020 založil svoj vlastný label a zároveň fashion platformu, ktorá sa volá FM Label. Práve vďaka nej sa usiluje prepájať dizajn, funkciu vinylových a kazetových obalov s jedinečnou hudbou. Ako prvé vydal EP od nemeckého producenta Credit 00 a losangeleského veterána Egyptian Lover, ktoré sa stalo jedným z vrcholov jarnej sezóny 2020. 

Začiatkom roka 2020 Uncalled 4 a jeho blízky priateľ Universe of Everything odštartovali nový projekt s názvom Detente 2020. Ich prvé EP s názvom Enough sa mohlo pochváliť hudobnými hosťami, akými sú legendárny Raper Afu-ra z New Yorku, nórsky producent Fett Burger (Dekmantel), izraelský producent Olsvanger či bubeník českej filharmónie Jakub Tengler.

Legenda Fatty M z pražskej párty Komiks vystúpi v sobotu na bratislavskom Homomate

Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?