in

Queer kabaret aj párty prinesie Tepláreň do klubu Šafko už tento piatok

Načerpajme spolu silu a dobrú náladu na akcii Tepláreň kabaret & párty, ktorá bude v piatok 16. februára v bratislavskom klube Šafko. Večer štartuje už o 21.00 obľúbenou teplou šou. Moderátorom bude hviezdny RadoStar a na pódiu budú žiariť Anina Cama & the Chameleons, Luis, Lady Vivian, Betty Bombastic, Terez Frecerová, La Cuntessa, Jana Varchovlová a Spizy G.

Event pokračuje po kabarete ako párty na dvoch parketoch. Predný barový stage bude plný najlepšieho popu vďaka stálici akcie – drag DJ Kar’Ma. Zadný stage ponúkne energickú house music, ktorú budú hrať okrem rezidenta akcie DJ-a Vesnu aj skvelí hostia – DJs Rafo a Rhuby Wax. 

Rafo

Michal Rafaj aka DJ Rafo patrí k charizmatickým osobnostiam na slovenskej klubovej scéne už vyše 20 rokov. Je to eklektický DJ a zberateľ platní, vždy hladný po novej hudbe, hrajúci mix house music, disca, zlomených beatov, techna a rare grooves

Michal Rafaj aka DJ Rafo patrí k charizmatickým osobnostiam na slovenskej klubovej scéne už vyše 20 rokov. Je to eklektický DJ a zberateľ platní, vždy hladný po novej hudbe, hrajúci mix house music, disca, zlomených beatov, techna a rare grooves… Silný odkaz detroit a chicago zvuku ako aj cit pre inteligentnú zábavu, precízny mix a moment prekvapenia sú charakteristické črty jeho DJ setov. Rafo od roku 2003 neúnavne organizuje klubové noci pod svojou dizajnovo-hudobnou značkou Popular. Vystupoval na festivaloch Pohoda, Grape, Wilsonic, Muah, Shotgun, v kluboch Arena Berlin, K4 Ljubljana či v pražskom Ankali.

Rhuby Wax

Rhuby Wax je pomerne nový objav na bratislavskej hudobnej scéne. Už od svojich 17. rokov sa venuje DJingu a produkcii, no s novým formátom prišla aj nová identita. Konzolu vymenil za vinyl a bola to láska na prvý dotyk.

Rhuby Wax je pomerne nový objav na bratislavskej hudobnej scéne. Už od svojich 17. rokov sa venuje DJingu a produkcii, no s novým formátom prišla aj nová identita. Konzolu vymenil za vinyl a bola to láska na prvý dotyk. Svoju rokmi zbieranú kolekciu chicago a detroit housu teraz vláči po kluboch a blenduje ju na gramofónoch pekne po starom. V jeho výbave nájdete mená ako Moodymann, Kerri Chandler, Mr. G, ale aj neznáme old school bomby z rôznych kútov sveta. Jeho mixy sú živé, plné perkusií a rôznych afro vokálov, určených na midnight dancefloor.

Limitovaný počet lístkov na kabaret a zároveň aj párty je v predpredaji za 17 eur cez Tootoot. Lístok po 22.00 len na párty sa dá kúpiť na bráne za 10 eur.


Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?