in

Párty na dvoch parketoch a zvučné DJ mená ponúkne v sobotu Tepláreň

Tepláreň prináša už túto sobotu 16. 3. do priateľského klubu Šafko kabaret a párty. 

Večer štartuje už o 21.00 obľúbenou teplou šou. Moderátorom bude hviezdny RadoStar a na pódiu budú žiariť Miss Crisis, Ivy on Ice, Lotta Love, Lila Mae, Tae Marina, J.Singer, Filoména, Laziza Vuitton. 

Event pokračuje po kabarete ako párty na dvoch parketoch. Predný barový stage bude plný najlepšieho popu a zadný stage s energickou house music, kde vystúpia hudobní hostia Wnchnz a Sicksoul Groove.

Wnchnz

Tepláreň prináša už túto sobotu 16. 3. do priateľského klubu Šafko kabaret a párty.

Z Michaloviec kamkoľvek, od Italo cez house, techno až po celý svet. Wnchnz je jeden z tých DJ-ov, ktorí dokážu zachytiť kúzlo okamihu v každej situácii a za každých okolností. Čerpá inšpiráciu zo širokého záberu rôznych žánrov elektronickej hudby, čo následne utvára jedinečný a eklektický zvuk jeho DJ-ských setov, a rovnako to počuť aj v jeho debutovom tracku Palermo Beat, ktorý vydal v roku 2021. Wnchnz je úzko spojený s elektronickou scénou už vyše 15 rokov. Ako rezident pôsobí v bratislavských kluboch Nu Spirit a Sundeck a tiež v brnenskom Pul.Pite. Je aj členom OLAM collective.

Sicksoul Groove

Párty na dvoch parketoch a zvučné DJ mená ponúkne v sobotu Tepláreň

SickSoul Groove je slovenský DJ a zároveň producent. Stojí taktiež za značkou Sklenik, ktorú vytvoril s cieľom priniesť viac house music do bratislavských klubov. Exotický a veselý vibe jeho eventov umocňuje aj dekoráciami a predovšetkým energickými setmi, ktoré sú plné afrických housových rytmov, spolu s elektronickými prvkami a robustným groovom. Pretancovať noc ste  s nim mohli v mnohých slovenských kluboch a v roku 2023 sa zviditeľnil aj na festivale Lumera Beach vo Vietname, kde vystúpil spolu s renomovanými umelcami ako Sebastian Leger a Radio Slave.

Line-up v sobotu doplnia rezidenti párty Vesnu a Kar’Ma. Limitovaný počet lístkov na kabaret a zároveň aj párty bude v predpredaji za 18 eur cez Tootoot. Lístok po 22.00 len na párty sa dá kúpiť na bráne za 10 eur.


Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?