in

Tepláreň tento raz ako párty, v klube Šafko budú hrať Paris Salad aj Silvester Suske

Párty Tepláreň bude už túto sobotu v bratislavskom klube Šafko. Akcia bude na dvoch stageoch, jeden bude pre fanúšikov elektronickej hudby, druhý ponúkne pop a disco. 

Tepláreň je oslavou toho, kto sme. Tepláreň je farebný priestor, kde môžeme byť sami sebou a zaroveň spolu. Spolu pretancujeme celú noc.

Veľmi ma teší, že sa za mix postaví Silvester Suske, ktorý je jedným zo zakladateľov vychytených DJských livestreamov – Red Sofa. Hneď ako opustil obrazovku na konci pandémie, začal spolupracovať s lokálnymi spolupútnikmi –  DJ Sani aka Peter Matuščík, DJ a producent Tasun aka Martin Iľanovský a  DJ The_And aka Andrej Sítek. Ako kolektív hudobníkov, vyzbrojený obrovskou dávkou nadšenia, sa v týchto náročných časoch rozhodli prísť s novými nápadmi a konceptom vlastných parties – SOFA, ktoré už majú stabilné miesto na bratislavskej klubovej scéne. Okrem toho je Silvester aj rezidentom Nu Spirit baru, no nie je neznámou tvárou ani pre fanúšikov Teplárne, kde už sa párkrát predstavil, a to s veľmi pozitívnym ohlasom. Tento raz sa môžete tešiť na dark dreamy dubtechno seknuté melodickými electro-synťákmi, a to takým spôsobom, že čas a priestor budú irelevantné.

Silvester Suske
Paris Salad

Aj tvár dídžeja, ktorý si hovorí Paris Salad, bude dobre známa štamgastom našich parties. Mnohí ho poznajú skôr pod jeho DJ prezývkou VLDK a najmä vďaka rýchlemu technu. Tento raz sa predstaví v inej podobe. Paris Salad je jeho housovejšie alterego, viac uleletené, veselšie a viac disco. Ako sa vyjadril, Paris Salad vznikol ako jednorazová ironická odpoveď na dobu roku 2020, kedy nikto nevedel, čo ešte príde. Podľa jeho slov je jasné, že sa môžete tešiť na parkete na nečakané hudobné zvraty a veľké hudobné sústo. 

Hudobný lineup na housovom stagei otvorím ja alias DJ Vesnu.

Kar’Ma

Popovému stageu na Tepláreň párty bude kraľovať opäť queen Kar’Ma – vaša obľúbená bratislavská drag queen, čo aktívne infiltruje DJ-skú scénu. Pripravte si pohodlné topánky a dajte si doma extra magnézko, pretože z jej trashy popu vám vytancuje nohy do kŕčov. Ak máte radi ikonickú modernú hudbu, ale aj vypalovačky spred 20 rokov, Kar’Ma je DJ-ka pre vás.???‍?Na Tepláreň párty sa vám o zábavu postarajú aj ďalšie dve queens. Na bráne vás bude vítať Yolanda 4000 a na parkete sa bude zvŕtať J.Singer. Na Teplárň

Párty sa začína v sobotu o 22.00. Vstup na párty je za 10 eur.

Tepláreň tento raz ako párty, v klube Šafko budú hrať Paris Salad aj Silvester Suske

Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?