in

Teplá párty Kiki Nation vo štvrtok v Nu Spirite, zahrá aj Paulonius

Vo štvrtok 14. 9. vás čaká teplá noc v Nu Spirite v Bratislave. Párty Kiki Nation je queer osviežením a šancou užiť si ešte letný mood. 

Za mixom sa budem (Vesnu) striedať s DJ Detekm, ktorý je už nášmu publiku dobre známy. O jeho hudobných kvalitách sa už mnohí presvedčili na parties Shame alebo Homomat. Inak, skvelý set odohral aj tent rok na Grape festivale. 

Pozvanie prijal tento raz aj DJ Paulonius. Hoci na našich evetoch zatiaľ nehral, nejde o žiadneho nováčika. Paulonius je podľa vlastných slov lokálny antihero, odchovaný legendárnym bratislavským Subclubom, ktorý v setoch hráva zvodný sound súčasnej klubovej elektro scény s dôrazom na house. Počas jeho pôsobenia na scéne je spomedzi pretancovaných nocí najviac hrdý na predskakovanie Foster the People (USA) na jej bratislavskej zastávke v refinery gallery (2017), rezidenciu na pravidelnej akcii Indie Hits až do konca existencie Subclubu (2019) a niekoľko príležitosti prezentovať svoje sety mimo domovského publika vo Viedni (Chelsea), Prahe (Rock Café), Brne (Kabinet Múz), Košiciach (Tabačka) a iných.


Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?