in

Teplá open-air párty na Zlatých pieskoch: DJ Styller sa ti v sobotu postará o úlet

Shame Gejzír vypálil minulý týždeň na parádu, hoci to počasie zo začiatku na parádu veľmi nebolo. Keďže tento víkend to vyzerá sľubne, dáme si šťavnaté repete. 

V sobotu 19. 6. na Zlatých pieskoch pri tobogane vás čaká ďalšie vydanie Shame Gejzír. Pod holým nebom si užijete noc plnú housu a techna, o ktoré sa postarajú Styller, Moragama a nadránom sa k mixu dostanem aj ja. 

Styller

Za posledných 10 rokov si na domácej pôde vyslúžil Styller povesť multižánrového DJa, ktorý spája zdanlivo nespojiteľné žánre ako house, trance a techno. Výsledkom je silný príbeh, mozaika emócií a energia, ktorá strhne nielen k tancu. Eklektický mix hudby prispel aj k jeho prezývke od priateľov.

Vo svojich začiatkoch hrával a produkoval progressive house. V roku 2011 sa začal veľmi úspešne venovať progressive trancu. Jeho nahrávky sa dostali na všetky major trance labele ako Armada, Coldharbour či Perfecto a boli podporované všetkými signifikantnými menami na scéne. O rok neskôr založil spolu s Basil O‘Glue vlastne vydavateľstvo s názvom Saturate Audio. Nahrávky vydavateľstva sa pravidelne objavujú v reláciách a charts veľkých mien. 

V ostatných mesiacoch sa Styller pohybuje medzi deep a melodic technom až po progressive house. Jeho zvuk možno označiť za temný, plný harmónií a elementov. Bratislavské queer publikum ho už malo šancu zažiť na Homomate či afterparty po Dúhovom Pride Bratislava.

Moragama

Moragama

Známa tvár z bratislavskej queer scény. So svojim rezkým setom bavil už publikum na Teplárni či Queer Beer. Rád sa počas hrania pohybuje medzi žánrami, keďže jeho hudobný vkus je naozaj široký. Mixuje disco, house, deep house, progressive house, tech house a rád zabrdne aj do techna. Jeho sety nie sú monotónne, ale naopak plné nečakaných odbočiek, majú svoje ups and downs, kedy smažíte o dušu a aj máte čas snívať či zvádzať niekoho vedľa seba.

Shame Gejzír bude v areáli toboganu na Zlatých pieskoch. Kapacita je pre pandémiu obmedzená na 250 ľudí, oplatí sa teda kúpiť si lístky v predpredaji cez Tootoot, ak chcete mať istotu, že sa dostanete. V predpredaji je lístok za 7 eur, na mieste bude za 10 eur.

COVID-19 INFO

Počas akcie dodržiavajte aktuálne platné nariadenia na zamedzenie šírenia SARS-CoV-2. Pre vstup na akciu je potrebné mať pri sebe (aspoň jedno z nasledovného):

1. negatívny PCR test (nie starší ako 72h)

2. negatívny AG test (nie starší ako 24 hodín)

3. potvrdenie o očkovaní vakcínou proti COVID-19 (platí pre naslednovné prípady):

  • Očkované osoby 14 dní po 2. dávke očkovania mRNA vakcínou
  • Osoby 4 týždne po 1. dávke očkovania vektorovou vakcínou
  • Osoby 14 dní po 1. dávke očkovania (mRNA alebo vektorovou vakcínou) ak prekonali ochorenie COVID-19 za posledných 180 dní (v tomto prípade potrebné aj potvrdenie o prekonaní COVID-19 nie staršie ako 180 dní)

4. potvrdenie o prekonaní COVID-19 nie staršie ako 180 dní


Vďaka vašej podpore vznikol tento článok.

Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?

Keď Sofia vyšla von ako žena, cítila sa nesmierne šťastná! Dovtedy žila svoj „sen“ len doma v zamknutej izbe

Keď Sofia vyšla von ako žena, cítila sa nesmierne šťastná! Dovtedy žila svoj „sen“ len doma v zamknutej izbe

Dosť bolo ponižovania a bolesti, transrodoví muži prehovorili o tranzícii na Slovensku

Dosť bolo ponižovania a bolesti, transrodoví muži prehovorili o tranzícii na Slovensku