in

Nechaj sa ovládnuť technom, na Shame budeš v dobrých rukách DJ-ov Rhom Omit (DE) a SJ Yellow

Sobotný Shame je už na dosah. V bratislavskom klube Wax sa v prítmí a za hypnotického rytmu techna môžeš oddať kúzlu noci. 

Máme veľkú radosť, že pozvanie prijal nemecký DJ Rhom Omit a že sa za mixom objaví aj v Prahe žijúca SJ Yellow. Ich zvuk a schopnosť vnímať náladu na parkete sú prísľubom skvelej párty.

Rhom Omit (DE)

Nechaj sa ovládnuť technom, na Shame budeš v dobrých rukách DJ-ov Rhom Omit (DE) a SJ Yellow

Vyrastajúc v nemeckom Dortmunde ešte v časoch, keď svet nebol digitálny, objavoval Rhom Omit rôzne žánre elektronickej hudby a úplne ho pohltili house, techno a ich podžánre. Veľmi rýchlo začali prichádzať ponuky na hrania v kluboch nielen v domácom Dortmunde, ale aj v Kolíne, Frankfurte či iných mestách. 

Posledné roky strávil Rhom Omit najmä v Ázii, kde prerazil ako DJ v Číne a v Mongolsku. Hral v najuznávanejších kluboch s elektronickou hudbou, ako napríklad Lantern, Zhao Dai, Wigwam, TAG či Gōng. V Pekingu dokonca spustil vlastný event Blackout, kde hosťoval viacero veľkých DJ-ských mien. Po odchode z Číny sa pustil do tvorby vlastných trackov, ktoré sú kombináciou minimalu, housu a dub techna. Jeho debut vyjde vo vydavateľstve Serialism už túto jeseň.

SJ yellow

Nechaj sa ovládnuť technom, na Shame budeš v dobrých rukách DJ-ov Rhom Omit (DE) a SJ Yellow

SJ yellow bola profesionálnou tanečníčkou asi 10 rokov. Ak zrovna nie je za DJ-pultom, tak ju nájdeš na parkete. DJingu sa začala venovať v Thajsku v roku 2018 a jej kariéra odvtedy nabrala na obrátkach. Hudobná stopa SJ Yellow je dobre viditeľná na pražskej aj bratislavskej klubovej scéne. Jej sety sa vyznačujú značnou dávkou energie, surovosti a nežnosti zároveň. Miluje elektro, breakbeat, ghetto a rave. Hudobne je nesmierne flexibilná a dokáže veľmi dôsledne vycítiť, čo sa deje na dance floore.

Párty Shame sa v sobotu 18. júna začína o 22.00 v klube Wax na Námestí SNP. Vstupné je 10 eur.

Čo si myslíš o článku?