in

Sobotná Tepláreň párty bude výnimočná aj vďaka berlínskemu DJ Coco

Tepláreň je oslavou toho, kto sme. Tepláreň je farebný priestor, kde môžeme byť sami sebou a zároveň spolu. Spolu pretancujeme aj sobotnú noc 20. mája v klube Šafko v Bratislave. 

Hudobným hosťom je tento raz známe meno na berlínskej klubovej scéne – Coco. Jeho hudobné začiatky siahajú do 90. rokov, kedy ho zásadne ovplyvnil nástup techna a to sa stalo aj jeho celoživotnou láskou a závislosťou. Už 20 rokov organizuje 36-hodinovú párty Betriebsfeier v berlínskom klube Hoppetosse, z ktorej majú už tisíce ľudí veľmi kučeravé spomienky. Párty sa preslávila vďaka jedinečnému pocitu slobody, prekopníckemu duchu, skvelej hudbe a divokej zábave bez pretvárky.

Coco pravidelne hrá v mnohých iných berlínskych kluboch, stálym hosťom je v priestoroch ako Sisyphos, Kater Blau, Salon zur Wilden Renate, Goldengate, Watergate a mnohých ďalších. So svojou charizmatickou a hypnotickou kombináciou temného minimalu, housu and techna, vyšperkovavou o prvky wave a retro, už zasiahol kluby v Holandsku, Španielsku, Dánsku, Veľkej Británii, Švajčiarsku, Poľsku a Česku.

Coco je tiež jedným zo zakladateľov festivalu Rote Dichte v meste Mecklenburg-Vorpommern a tiež má svoj pravidelný mesačný event Hummmpday v Salon zur Wilden Renate. Nedávno vydal aj svoj nový track Die Tuer na labeli as usual music.

Hrať bude na zadnom klubovom stagei, kde mu budem robiť predskokana ja (Vesnu). Predný bárový stage bude vo veselšom duchu, keďže bude plný najlepšieho popu vďaka drag DJ Kar’Ma. Počas večera sa klube budú starať o náladu aj queens Rexy z House of Elisabeth a Nezbednár z Drag Riftu. Párty sa začína už o 21.00 a do 4.00.

Sobotná Tepláreň párty bude výnimočná aj vďaka berlínskemu DJ Coco

Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?