in

Poľský DJ Teddy Bear dnes zahrá na Tepláreň párty v Šafku

Po náročnom týždni si dnes doprajeme trochu ľahkosti zo života a radosti zo stretnutí. V klube Šafko vás privítame na podujatí Tepláreň kabaret & párty, kde bude hudobným hosťom aj poľský DJ Teddy Bear. 

Teddy Bear je členom hudobnej rodiny Coal Events a vydedený syn Lemmyho z Motorhead po tom, ako predal svoju dušu elektronickej hudbe. Svoje DJské dobrodružstvo začal ako nadšený samouk mixovania v roku 2007 a to v kluboch svojho rodného mesta. Neskôr začal so svojimi DJ setmi cestovať po Poľsku a ďalej za hranice. Za posledných 10 rokov sa úplne oddal závislosti od zbierania vinylov, o zvuky ktorých sa rád podelí s poslucháčmi. 

Mohli ste ho počuť na mnohých podujatiach po celej strednej Európe: v mestách ako Varšava, Krakov, Katowice, Ostrava, Praha, Brno, Bratislava a na veľkých festivaloch ako Beats for Love, Colours of Ostrava, COAL Festival, Festival Grape, kde zdieľal pódium s mnohými menšími i väčšími hviezdami. Jeho sety sú eklektickým mixom housu, deep housu a disca, no z času na čas sa rád púšťa do temnejších oblastí nazývaných techno. Veľmi rád hrá dlhé sety až do úsvitu.

Poľský DJ Teddy Bear dnes zahrá na Tepláreň párty v Šafku

Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?