in

Plávať v prúde techna budeš v piatok na Shame aj vďaka DJs Wnchnz a SPACɆR

Už v piatok 25. augusta bude queer techno párty Shame v bratislavskej Radosti. Hosťami budú tento raz DJs SPACɆR a Wnchnz, ktorí majú obdivuhodný cit pre trendy v elektronickej hudbe a tiež veľmi pestrú selekciu trackov. 

SPACɆR

Plávať v prúde techna budeš v piatok na Shame aj vďaka DJs Wnchnz a SPACɆR

SPACɆRa môžete poznať ako rezidentného DJa akcie Nočná v Novej Cvernovke, ktorý svoje energické techno sety prispôsobuje a šije priestorom na mieru. Okrem vystupovania sa venuje aj menej populárnej časti hudobného biznisu, a tým je zastupovanie umelcov v agentúre pre undergroundovú elektroniku SPFM, či samotné organizovanie originálnych klubových nocí, akými sú hard-groovový GRID v Šafku a temnejší PØRTAL v Radosti. Inšpiráciu pre akcie aj vystúpenia čerpá z pravidelných návštev Kyjeva a Berlína, čím sa snaží tanečníkom priblížiť hudobný zážitok, ktorý je pre tieto hlavné mestá techna tak typický.

Wnchnz

Plávať v prúde techna budeš v piatok na Shame aj vďaka DJs Wnchnz a SPACɆR

Od Michaloviec až nikam, od Italo cez house, techno až po celý svet. Wnchnz je jeden z tých DJ-ov, ktorí dokážu zachytiť kúzlo okamihu v každej situácii a za každých okolností. Čerpá inšpiráciu zo širokého záberu rôznych žánrov elektronickej hudby, čo následne utvára jedinečný a eklektický zvuk jeho DJ-ských setov, a rovnako to počuť aj v jeho debutovom tracku Palermo Beat, ktorý vydal v roku 2021. Wnchnz je úzko spojený s elektronickou scénou už vyše 15 rokov. Ako rezident pôsobí v bratislavských kluboch Nu Spirit a Sundeck a tiež v brnenskom Pul.Pite. Najnovšie je aj členom OLAM collective.


Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?