in

O zábavu sa ti v piatok postarajú Styller a Samurai, hrať budú na párty Kiki Nation

Párty Kiki Nation je queer osviežením a šancou užiť si veselý večer. Postarajú sa o to v piatok 19. januára DJs Styller a Samurai, ktorí budú hrať v bratislavskom Nu Spirite Bare najmä house a disco.

Za posledných 10 rokov si na domácej pôde vyslúžil Styller povesť multižánrového DJ-a. Výsledkom je silný príbeh, mozaika emócií a energia, ktorá strhne nielen k tancu. Jeho zvuk je plný harmónií a elementov. Eklektický mix hudby prispel aj k jeho prezývke od priateľov. V roku 2011 sa začal veľmi úspešne venovať progressive trancu. Jeho nahrávky sa dostali na všetky najväčšie trance vydavateľstvá ako Armada, Coldharbour či Perfecto. Momentálne v jeho zvuku dominuje organic a progressive house so štipkou techna.

Rovnako aj Samuraiove sety sú eklektickou výpravou rôznymi štýlmi, všetkému však vládne poriadny groove. Spája funk, soul, disco, nujazz, house či afrobeat, ale ideálne ak je všetko vkusne šmrncnuté elektronikou. Je rezidentom Nu Spirit Baru, často ho však môžete počuť aj v rodnej Banskej Štiavnici.

O zábavu sa ti v piatok postarajú Styller a Samurai, hrať budú na párty Kiki Nation

Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?