in

Nová LGBTI párty v Bratislave: letný žúr Kiki Nation si užiješ na lodi Sundeck

Kiki Nation bude oslavou rôznych identít, pretože sloboda a pestrosť nám svedčia. Vítaní a vítané sú lesby, gejovia, bi, pan či hetero, trans aj cis, nonbinary, genderqueer, intersex, ace aj aro, skrátka celá dúhová rodina. 

Párty štartuje o 21.00. Na lodi si môžete dať aj večeru, keďže tam super varia. Na Kiki Nation môžete sledovať nielen západ slnka, ale budete aj slnko vítať. Hrať sa bude veselo, začneme s discom či housom, postupne sa v noci pritvrdí. Hudobnými hosťami sú Freezy a WNCHNZ.

Freezy

Freezy
Freezy

Ku klubovej hudbe sa dostal cez komunitu ľudí okolo klubov Účko a SubClub. Odchovaný na ilegal parties a SlovTekku si postupne cibril svoj hudobný vkus. Neskôr začal organizovať legendary kyberia.sk session party a stal sa jedným z rezidentov bratislavského Nu Spiritu. Každoročne spolu so Skankom robia svoju Birthday párty, ktorá je vždy v úvode roka highlightom budháčovských akcií a taktiež žúr pod názvom “Untitled.” a iné. Marek Víger, ako ho pozná aj tá časť populácie mimo klubovej scény, rád hrá rôzne odnože housu, techna a iných tanečných subžánrov.

WNCHNZ

WNCHNZ
WNCHNZ

Rodák z Michaloviec už pred vyše 10 rokmi začal hudobne reflektovať šedé ulice Mičiganu, ale aj košických pivníc vtedy jednoduchšou hudbou. Od jeho pôsobenia v Bratislave a návštev zahraničných festivalov sa postupne formoval aj jeho hudobný štýl. Má rad hudbu, ktorá má nápad a pohybuje sa v rytmoch príbuzných house music. Veci, ktoré hráva sú viac-menej melodické a harmonické, s prvkami acidu či kozmickými zvukmi, niekedy však s tvrdšími tónmi, ktoré sa hodia do daného setu. V posledných rokoch hrá ale aj veľa disco vecí, ktoré majú groove a energiu.

Kapacita je limitovaná na 250 ľudí, odporúčame teda kúpiť si lístky v predpredaji, ak sa chcete dostať na palubu. Cena lístka je 9 eur v predpredaji. Vstup na párty je 18+.

Nová LGBTI párty v Bratislave: letný žúr Kiki Nation si užiješ na lodi Sundeck

COVID-19 INFO

Počas akcie dodržiavajte aktuálne platné nariadenia na zamedzenie šírenia SARS-CoV-2. Pre vstup na akciu je potrebné mať pri sebe (aspoň jedno z nasledovného):

1. negatívny PCR test (nie starší ako 72h)

2. negatívny AG test (nie starší ako 24 hodín)

3. potvrdenie o očkovaní vakcínou proti COVID-19 (platí pre naslednovné prípady):

  • Očkované osoby 14 dní po 2. dávke očkovania mRNA vakcínou
  • Osoby 4 týždne po 1. dávke očkovania vektorovou vakcínou
  • Osoby 14 dní po 1. dávke očkovania (mRNA alebo vektorovou vakcínou) ak prekonali ochorenie COVID-19 za posledných 180 dní (v tomto prípade potrebné aj potvrdenie o prekonaní COVID-19 nie staršie ako 180 dní)

4. potvrdenie o prekonaní COVID-19 nie staršie ako 180 dní


Vďaka vašej podpore vznikol tento článok.

Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?

Johann pocítil po tranzícii obrovskú úľavu: „Konečne som mohol žiť život tínedžera so všetkým, čo k tomu patrí.“

Johann pocítil po tranzícii obrovskú úľavu: „Konečne som mohol žiť život tínedžera so všetkým, čo k tomu patrí.“

Rodičia vravia Charlotte, že je ich šťastím a nezáleží na tom, že je transrodová

Rodičia vravia Charlotte, že je ich šťastím a nezáleží na tom, že je transrodová