in

Menej výstredností v uliciach, Slaytiiina sa sústredí najmä na hudbu! V sobotu vystúpi na Kiki Nation

Slaytiiinu už nestretnete s fľašou vodky v bratislavských uliciach, teraz sa rozhodla makať na hudobnej kariére. Svoje už takmer ikonické songy zaspieva live aj na teplej párty Kiki Nation, ktorá bude už v sobotu v Bratislave na lodi Sundeck. 

„Milujem peniaze, milujem cash, starí muži milujú môj sexy ass, chcú si ho chytiť, asi ho chcú zjesť,“ spieva Adam alias Slaytiiina vo svojom aktuálnom hite Illuminatitis. Posledné mesiace pohoršuje ľudí najmä cez songy a ide mu to výborne. Objavil sa v skladbe od Miss Petty s názvom Tučná, vystupovali spolu aj na Prague Pride. Skvostom je aj Adamova spolupráca s Norou. Song Nedajte sa ojebať patrí bez debaty medzi nezabudnuteľné počiny slovenskej hudby.

Podľa počtu videní je najobľúbenejším songom od Slaytiiiny skladba Mona Lisa, ktorá má vyše 630 tisíc prehraní. „V poslednej dobe sa sústredím hlavne na moju hudobnú tvorbu a budúci mesiac plánujem vydať svoj debutový album. Konečne po dlhej dobe sa vraciam na scénu s novou hudbou a rôznymi projektami. Pravidelne organizujem hudobnú akciu s názvom Party Monster, čo je miesto pre mladých ľudí, kde sa môžu zabaviť,“ prezradil Adam. Zažiť Slaytiiinu osobne budete môcť už v sobotu, o polnoci vystúpi na Kiki Nation.

Párty odštartuje už o 21.00 setom od DJ Moragama. Sľubuje veselé disco a príjemné housíky, ktoré vás naladia na celonočnú jazdu na Dunaji.

Po vystúpení Slaytiiiny budete v rozbehnutom tempe pokračovať spolu so známou DJ-skou dvojicou PLUSplus. Majú za sebou už stovky odohratých žúrov. Hrali v každom dobrom klube či festivale. Ich meno je zárukou plného parketu. Takto nejako to vyzeralo, keď hrali v júli na párty Moody na Sundecku.

A tu si môžete vypočuť ich set pre Rádio_FM

Na záver párty sa objavím za mixom ja (DJ Vesnu) a teda ešte o čosi pridáme. Tešte sa na hypnotické techno a sexy beaty.

Ak sa chystáte na párty, je dobré kúpiť si lístky vopred, aby sa vám nestalo, že sa do klubu nepomestíte. Predpredaj beží tradične cez Tootoot a je za 8 eur. Vstup na mieste bude za 10 eur. A ešte dôležité upozornenie, nezabudnite na potvrdenie o kompletnom očkovaní alebo prekonaní covidu za posledných 180 dní, prípadne platný test (PCR 72 hodín, AG 48 hodín).


Vďaka vašej podpore vznikol tento článok.

Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?