in

Letný úlet, sloboda a veľa energie, prinášame obľúbené letné songy DJ Sancheza

DJ Sanchez

Už dnes prehýriš celú noc. Ako odkazuje DJ Sanchez, môže to podporiť tvoju imunitu: tanec uvoľňuje hormóny, vďaka ktorým sme šťastnejší a máme tak aj lepšie zdravie. Veľa slnka, energie a dobrej nálady ti prinesie aj jeho výber 5 najlepších letných songov. Určite ich budeš počuť aj večer na Tutti Frutti v HSC.

1. Martin Tungevaag – Wicked Wonderland

“Kedže dynamiku mám v krvi, tak táto skladba nemôže chýbať v playliste. Leto a energia! Saxofón je neskutočný. Staršia skladba, ktorá ma stále rozpumpuje.”

2. Kygo & Imagine Dragons – Born To Be Yours (Kahikko Remix)

“Je vedecky dokázané, že človek by si mal aspoň raz za deň zatancovať a zaspievať. Táto skladba ma nielenže roztancuje, ale získam pocit, že chcem rozdávať úsmev a nesmierne množstvo energie. Dobre si zaskákať a vychutnávať si život.”

3. Robin Schulz & Alligatoah – Willst Du

“Táto skladba má pre mňa velký význam. Pre niekoho depresia, ale emócie patria k hudbe, a preto chcem aj ja hudbou zdieľať moje pocity v klube. Niektoré veci sa dajú pochopiť, ak ich človek chce chápať.”

4. Eric Prydz – Liberate (Matrix & Futurebound Remix) 

“Táto skladba pre mňa predstavuje neskutočnú slobodu. Erik Prydz je veľký vizionár, a preto je aj tento song pre mňa možnosťou, ako si uletieť. Ranné vychádzanie slnka, táto skladba a hneď je deň krajší.”

5. Dario G – Sunchyme

“Ľuďom veľakrát chýbajú farby v živote. Inakosť v našej spoločnosti ľudí rozdeľuje. Tento track je ikonou súdržnosti, krásy a farebnosti. Ten sound je neskutočne energický a k letu podľa mňa určite patrí.”


Vďaka vašej podpore vznikol tento článok.

Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?

Košice budú dúhové! PRIDE podujatia odštartujú v piatok, uvidíte ich aj online

Košice budú dúhové! PRIDE podujatia odštartujú v piatok, uvidíte ich aj online

LGBTI ľuďom pomáha InPoradňa, teraz však potrebuje aj ona vašu podporu

LGBTI ľuďom pomáha InPoradňa, teraz však potrebuje aj ona vašu podporu