in

Kámo, toto je párty, ktorú chceš. Pop music aj techno si užiješ na novej LGBTI+ akcii

Foto: Patrik Drotár

Máme pre vás novú párty, ktorá kombinuje presne to, čo máte radi. V bratislavskom UHU clube si môžete naplno užiť aj Lady Gagu či Dua Lipu a rovnako aj naložené techno. 

V sobotu 31. 7. odštartuje prvé vydanie akcie Kámo, ktorá ponúkne 2 stage. Prvý bude veselý a plný rádiových hitov od Andree Deejay. Zadný naopak riadna smaženica v rezkom tempe techna od DJs Tetsuo a Frtzl.

Tetsuo

Tetsuo

DJ Tetsuo hráva najmä techno, house, minimal a deephouse. V súčasnosti sa sústredí hlavne na dynamické techno. V Bratislave organizoval akcie Datarhythm, Soundforce a Leporelo Groove. Ako DJ hral a stále hráva na Slovensku a v Česku (v Chapeau Rouge v Prahe, v Bloku 12 v Zlíne, Tři Opice vo Vsetíne), s vlastnou live hudbou vystúpil aj v Maďarsku, na festivale W:lson:c, v Rádiu_FM a inde na Slovensku. Vlastné tracky mu vyšli pod pseudonymom Craquetone vo vydavateľstvách Seta Label, Leporelo, Zenith Recordings, Tanztone Records, Deso Records a iných.

Frtzl

Frtzl

S dídžejingom začal na derniére v starej Cvernovke. Spomína si, že bolo pre neho úžasné premiérovo hrať pre toľkých ľudí. Odvtedy sa presunul skôr do podzemia barov a do nočných klubov, predstavil sa už aj na párty Tepláreň. S kamarátmi zorganizoval vlastný koncept 6 feet under wine, ktorý mal až 14 vydaní. Takéto prostredie je mu doteraz sympatické. Baví ho vidieť ľudí, ktorí si pod blikajúcim stroboskopom užívajú jeho srdcovku: tvrdšie techno.

Andree Deejay

O pop music sa začal zaujímať asi v trinástich rokoch. Formovala ho MTV, bol doslova závislý od vysielania tejto hudobnej TV stanice. Už na strednej škole sa venoval školskému rádiu, kedy si začal budovať svoj rozsiahly hudobný archív. Začiatky jeho dídžejingu siahajú do roku 1998, kedy sa ocitol na diskotéke v galantskom hoteli Markíza a tam sa zoznámil s DJ Ferom. 

Za tie roky má za sebou stovky odohraných diskoték, majálesov a všemožných podujatí po mnohých mestách. LGBTI+ publiku je dôverne známy. Je rezidentom párty Tutti Frutti, no hral už aj na Dúhový PRIDE afterparty, v Apollon klube alebo v už zaniknutom lesbickom bare Déjà Vu. Má obrovský prehľad v hitoch, ktoré plnili kluby v minulosti, no s nadšením sleduje všetky nové songy, ktoré sú v súčasnosti na vrchole obľúbenosti.

Štart párty je o 23.00. Lístky odporúčame kúpiť si vopred cez Tootoot, kde sú za 6 eur. Na mieste si môžete kúpiť lístok za 8 eur.

Kámo, toto je párty, ktorú chceš. Pop music aj techno si užiješ na novej LGBTI+ akcii

Vďaka vašej podpore vznikol tento článok.

Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?

Aké queer filmy odporúčajú slovenské LGBTI+ osobnosti?

Aké queer filmy odporúčajú slovenské LGBTI+ osobnosti?

Stojíme pri vás, odkazujú LGBTI+ ľuďom na Slovensku ďalšie úspešné firmy

Stojíme pri vás, odkazujú LGBTI+ ľuďom na Slovensku ďalšie úspešné firmy