in

Jeden z najlepších slovenských DJ-ov v sobotu na Kiki Nation: Paradiso Rhythm je esencia zábavy

Foto: Jana Buráková

Veľký hudobný šmak bude set DJ-a menom Paradiso Rhythm. V sobotu 21. mája ťa rozjaší na párty Kiki Nation, ktorá bude od 23.00 do 5.00 na lodi Sundeck. 

S pokojným svedomím môžeme konštatovať, že Paradiso Rhythm je na Slovensku naozaj jedinečným zjavom. V rámci housovej scéne patrí medzi to najlepšie. Špecifický sound vychádzajúci z old school housu je kombináciou energického tempa a rozšafných vokálov, no stále dostatočné nežný, aby ľudia na parkete mali čas aj flirtovať. A to celé je navyše okorenené aj takou nenápadnou štipkou melanchólie, ktorá robí jeho zvuk veľmi ľudským a komplexným. 

Pod pseudonymom Paradiso Rhythm sa skrýva košický producent Dávid Varchola, o ktorom v zahraničí píšu etablované hudobné magazíny. Stará sa aj o svoj label House Of Unity, v ktorom predstavuje umelcov z viacerých krajín. Hudbu aj tvorí, jeho tracky sa pravidelne objavujú v setoch renomovaných DJ-ov.  Sám precestoval už pol Európy a svojimi setmi rozpálil desiatky dance floorov. Hudbou žije naplno, sledovať jeho vášeň počas hrania je strhujúce, takže prepotíte košeľu na parkete rovnako ako on za mixom. 

Paradiso Rhythm sa bude striedať za mixom s DJ-kou Makepeace, rezidentkou bratislavského klubu Radosť. Makepeace je kreatívna duša plná radosti, ktorá miluje tanec a intimitu noci. Vo svojich setoch spája zvuk chicaga, detroitu, disca a ľahkého acidu do prudko tanečnej zmesi. S mixom pracuje sústredene a keď všetko klapne, ako má, oddá sa vibu a uživá si s publikom rozmarnú atmosféru.

Jeden z najlepších slovenských DJ-ov v sobotu na Kiki Nation: Paradiso Rhythm je esencia zábavy

Spomínaných DJ-ov doplním na konci žúru ešte ja (DJ Vesnu). V programe bude aj drag performance House of Foundation. Lístky si môžete kúpiť vopred cez Tootoot.

Čo si myslíš o článku?