in

Hlavnou hviezdou párty Kámo bude techno DJ-ka Miklei z Ukrajiny

Foto: Robert Revak

Už v piatok sa môžete prísť zabaviť na párty Kámo, ktorá je slobodným priestorom pre queer ľudí. Akciu bude hostiť UHU Club v Bratislave. 

Zadný stage sa bude venovať technu, predný stage si užijú pop queens. Je mi veľkou cťou, že sa na techno floore budem za mixom striedať s DJ-kou Miklei. 

Meno ukrajinskej DJ-ky Miklei má čoraz väčší cveng a je vyhľadávaná festivalmi a osvedčenými techno parties. Už niekoľko rokov hrá a tvorí hudbu v Košiciach. Zázemie našla v tamojšej Tabačke. Hudobne sa pohybuje medzi acid, trance a technom. Jej sety sú veľmi osviežujúcou kombináciou súčasných bangrov a vplyvu východnej undergroundovej scény. O jej talente sa presvedčili už club kids napríklad na akciách ako Nočná či festivale Pohoda.

Predný barový stage bude tradične patriť pop music a všetkým obľúbeným teplým hitom. O ich výber sa bude starať DJ Sanchez, ktorý je známym menom na bratislavských diskotékach. Poznať ho môžete aj z párty Tutti Frutti. Štart Kámo je o 23.00. UHU Club sa nachádza na Šafárikovom námesti.

Čo si myslíš o článku?