in

Je stálicou festivalov ako Sziget či Grape. Denes Toth vystúpi v sobotu aj na Homomate

Jeho meno je pojmom na tanečnej scéne nielen u nás, ale aj v okolitých krajinách. V sobotu si s ním môžete uletieť na Homomate v bratislavskom klube Fuga. 

Denes Toth je DJ a producent žijúci na Slovensku. Mágiou elektronickej hudby je očarený už od mladosti. K hraniu sa dostal v roku 2001 a tanečná scéna je pre neho dodnes veľkou vášňou.  Jeho jedinečný výber trackov a precízne mixovanie mu zabezpečili miesto v line-upoch veľkých festivalov ako Sziget, Balaton Sound, B my Lake, Grape, Colours of Ostrava a na mnohých ďalších veľkých akciách. 

Domácemu publiku je dobre známy aj vďaka úspešnej párty Moody, na ktorú priniesol množstvo vychytených zahraničných DJs a predstavil trendy v súčasnej elektronickej hudbe. Akciu založil v roku 2013 a odvtedy ich stihol zorganizovať viac ako 70 na viacerých miestach na Slovensku. Na Moody úzko spolupracuje s DJ-mi PLUSplus, Gustawson, Mowonic a dvojicou Olivia & Adrian Csanak.

Okrem DJ-ingu sa venuje aj skladaniu hudby. Má za sebou aj viacero remixov. V súčasnosti pracuje na niekoľkých projektoch, vlastný zvuk plánuje zverejniť v dohľadnej dobe. Oplatí sa teda sledovať jeho sociálne siete.

Párty Homomat sa začína o 22.00. Vstup je len pre plne očkovaných. Lístky si môžete kúpiť aj v predpredaji.

Čo si myslíš o článku?