in

Foto report z júnového Homomatu

Bolo to silné! Po vyše troch mesiacoch opäť spolu v klube! Napriek korona obmedzeniam bola atmosféra na júnovom Homomate naozaj na parádu. Sme veľmi šťastní, že sme vás mohli naživo vidieť v prítmí Fugy.

Žúr si veľmi pochvaľoval aj DJ ThomasDeXter: “Každé hranie na Homomate – to sú pre mňa spomienky na celý život. Je to párty, kde odhaľujem svoju temnejšiu stránku a aktuálne hudobné smerovanie. Posledné hranie bolo pre mňa špeciálne v tom, že som prvú polovicu svojho setu hral čisto techno. Od ľudí som dostal obrovskú energiu.” Na júnový Homomat v dobrom spomína aj DJ Moragama. Priznáva síce, že na začiatku cítil nervozitu, keďže to bola prvá akcia po karenténe. “Atmosféra na dvorčeku bola úžasná, ľudia sa bavili a o to viac som sa bavil aj ja. Homomat mám zo všetkých parties najradšej a tento posledný pre mňa tak nejak odštartoval letnú sezónu.”

Nestihli ste júnový Homomat? Prinášame vám foto report od Michala Peala, ktorému sa podarilo skvele zachytiť atmosféru party. Celý album nájdete na Faceboku Teplárne.

Vďaka vašej podpore vznikol tento článok.

Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?

Coming out pred rodičmi môže byť super

Coming out pred rodičmi môže byť super

Banská Bystrica bude v sobotu dúhová

Banská Bystrica bude v sobotu dúhová