in

Vášnivé a divoké, také bývali kedysi sobotné noci, tieto videá vám to pripomenú

Foto: Patrik Drotár

Pamätáte si ešte tie časy, keď ste sobotný večer netrávili s Netflixom alebo skrolovaním mobilu? Pamätáte si, ako bola sobota po zotmení prísľubom dobrodružstva, nových tvárí aj lások, ale najmä že to bol “time of my life”? 

Nám sa veru riadne cnie za všetkými nocami, ktoré sme s vami prežúrovali. Akože, venovať víkendové nočné hodiny aj spánku nie je na zahodenie, ale chýba nám tá vášeň, ktorú sme cítili, keď sme spolu robili neplechu v klube. Z nostalgie sme popátrali v mobiloch po pár videách, aby sme si pripomenuli, ako kedysi vyzerala horúčka sobotnej noci na Teplárni v UHU Clube. 

Samurai je majster v parádnych disco veciach, vie trafiť takú tú koketnú atmosféru, keď len sexy vrtíte bokmi.

Podobný vibe má aj Rafo, ktorý súka z rúkava jednu skvelú platňu za druhou. Ideálne rytmy, aby ste stíhali žmurkať na chlapcov okolo.

Jój, toto bolo veľmi príjemné ráno, keď prišla z Berlína The Neighbourhood Character. Párty nemala konca-kraja a museli sme to zabaliť na naliehanie SBSkárov, že už by sa patrilo ísť domov.

Toto video naopak zachytáva ešte len začiatok akcie, bol to minuloročný Silvester, keď La Cuntessa prišla s novoročným vinšom. Ach, keby sme vtedy vedeli, čo nás čaká… Vlastne, veď sme aj vtedy žúrovali, ako keby sme tušili, čo sa na nás valí….

Celkovo máme pocit, že tie večierky v decembri bývajú nejaké turbo. Tu sú dve videá zo štefanskej Teplárne, najprv decentne sexy vlnenie, ale teda časom šli aj tričká dole, keďže burning…

Tma, blikajúce svetlá a ten pocit, že si môžeš uletieť medzi ľuďmi na parkete. Toto ste zažili na Teplárni aj pri dvojici menom Sinou.

A keď ste už z toho techna riadne na fašírku niekde na obežnej dráhe, tak zrazu príde veselá melódia… a najradšej by ste skákali až po plafón. Na tieto hudobné zvraty je špecialista pražský DJ Mill.

Tento rok sme tých Teplárni síce veľa nestihli, ale s absolútnou istotou vieme povedať, že set Lumiera patril medzi hudobné vrcholy.

A vystúpenie Tonic bol vrchol tak celkovo! Aj keď teda veľa videí z toho  nemáme, veď viete, ako to chodí v prúde párty…

Žúry s vami museli žiaľ nahradiť online streamy. Hrať len pred kamerou a maximálne pre pár ľudí z produkcie nie je úplne ono, aj keď Dexter sa očividne bavil.

Veríme, že už čoskoro to bude opäť telo na telo a všetci spolu v klube. Zatiaľ omrknite aj ďalšie videá, ktoré máme na Youtube a smelo sa aj prihláste na odber.


Vďaka vašej podpore vznikol tento článok.

Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?