in ,

Afterpárty po Dúhovom PRIDE bude vo veľkom, žúrovať sa bude v Refinery Gallery

Foto: Refinery Gallery

Oficiálna afterpárty je super príležitosťou vytancovať sa po Dúhovom PRIDE Bratislava. Tento raz akcia našla zázemie v štýlovej Refinery Gallery, ktorá je veľmi veľkorysým priestorom a umožní pripraviť párty v špičkovej kvalite. 

V programe budú dve pódiá. Na menšom vonkajšom bude hudba vo veselšom duchu: od popu cez disco až po house. Hlavný stage bude v rýchlejšom rytme s kvalitným klubovým zvukom, kde bude dominovať house, electro a techno. Účasť potvrdili nemecký DJ Eliahh a maďarská DJ Alexandr, rovnako aj domáci Rafo, Makepeace, Samurai a Kar’Ma. Zabávať sa s vami budú aj queens ako Blue Angel, J.Singer, Nezbednár, Ivinitty a Luis.

Afterpárty po Dúhovom PRIDE bude vo veľkom, žúrovať sa bude v Refinery Gallery

V predpredaji sú lístky za sumu 16 eur. Lístok na mieste bude za 20 eur. Vstup na párty je možný iba pre osoby staršie ako 18 rokov. Na akciu je zakázané priniesť ostré predmety, zbrane alebo sklo. 

Počas večera sa budete môcť aj najesť v priestoroch Refinery Gallery. K dispozícii bude vegan jedlo od AHA vegan alebo tiež chutné kebaby od Kebab on wheelz.

Afterpárty po Dúhovom PRIDE bude vo veľkom, žúrovať sa bude v Refinery Gallery

Mysleli sme aj na presuny a v spolupráci s s Dopravným podnikom Bratislava sme pre vás pripravili oficiálnu festivalovú kyvadlovú dopravu. 

VEČERNÉ JAZDY:

Nástupná zastávka je Kollárovo námestie (zastávka 31, 39, 94 smer Mýtna), následne stojí na Trnavskom mýte, odkiaľ ide priamo na zastávku Vlčie hrdlo, internát, čo je niekoľko metrov od Refinery Gallery. Kyvadlová doprava do Refinery Gallery bude chodiť od 22:00 do 01:30 každých 15 minút.

RANNÉ JAZDY:

Tri špeciálne autobusy zo zastávky Vlčie hrdlo, internát smerom na Hlavnú stanicu. Prvý autobus má odchod o 4:30 (odchádza po naplnení, potom je pristavené ďalšie vozidlo, ktoré tiež odchádza po naplnení). Zastavuje na zastávkach: Vlčie hrdlo – Bajkalská – Trnavská cesta – Šancová – Hlavná stanica.

Kyvadlová doprava je určená pre návštevníctvo Dúhový PRIDE afterparty. Na bezpečnosť na zastávkach bude dohliadať polícia, ktorá bude v spolupráci s SBS zabezpečovať aj pokojný priebeh celej párty. Partnerom podujatia je Absolut a Heineken.

Afterpárty po Dúhovom PRIDE bude vo veľkom, žúrovať sa bude v Refinery Gallery

Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?