in ,

7 tipov na valentínsky darček

Foto: Jill Wellington, Pixabay

Rozmýšľaš, čo darovať milovanej osobe na Valentína? Či už si v tomto smere skôr konzervatívna/y alebo viac dobrodružná/ý, nižšie nájdeš inšpirácie, ktoré sme pre teba v redakcii vybrali. Nezabudni však, že to najpodstatnejšie už máte! Lásku.

Dúhová valentínka od PRIDE Košice

Nevieš, ako sa v tejto ošemetnej dobe prihovoriť objektu tvojho záujmu alebo ako vyjadriť, že máš na ňu/neho crush? Pošli mu jednu z krásnych valentínok od PRIDE Košice! Potešíš tak osobu, ku ktorej prechovávaš city a podporíš tak zároveň činnosť LGBTI komunitného centra PRIZMA.

7 tipov na valentínsky darček
Autor: Adrián Macho

Romantická večera

Trochu klišé a zároveň kráľovná romantických gest. Chutná večera plná pohľadov a letmých dotykov rúk na stole (alebo pod ním) nemusí byť iba v reštaurácii. Priprav svojej polovičke jedlo, ktoré má rád/rada a poteš ju dobrým vínom. Navyše nebude teraz nutný ani taxík domov, keďže posteľ je hneď vedľa.

7 tipov na valentínsky darček
Foto: Karolina Grabowska, Pixabay

Tričká Queer Slovakia

Povedz to tričkom. Zabiješ tak dve muchy jednou ranou. Budeš mať šik tričko aj láskyplné vyznanie, prípadne môžeš kúpiť druhé aj pre polovičku, ak si idete matchy outfity. Okrem tričiek máme v ponuke aj hrnčeky alebo tašky. Ak si chceš náš merch zakúpiť smelo nám napíš do správy na Facebooku, Instagrame alebo na email info@queerslovakia.sk.

7 tipov na valentínsky darček

Niečo sladké a niečo veľmi GAY

Lady Gaga si povedala, že ak nemôže k svojmu poslednému albumu Chromatica vyraziť na turné, tak gayov vyžmýka z peňazí inak. Zabudni na nudné nugátové bonboniéry a daruj z lásky pravému fanúšikovi tieto celkom obyčajné Oreo sušienky, ale v ružovom obale s nálepkou Lady Gaga! Nájdeš ich takmer v každom supermakete.

Veľmi osobná záležitosť

Ak si ten typ, čo nerád/nerada kupuje masovo vyrábané veci, tak je možno čas vyrobiť darček svojpomocne. Album s fotkami, ktorý by mapoval celý váš doterajší vzťah od začiatku, alebo ručne maľovaný hrnček, sviečky, magnetky, náramky… Fantázii sa v tomto smere medze vôbec nekladú. Ak by si mal/a problém niečo vymyslieť, tak Pinterest je plný inšpirácií.

7 tipov na valentínsky darček
Foto: Pinterest.com

Merch obľúbenej drag queen

Či už ste s frajerkou alebo frajerom fanúšikovia Ru Paula, Sharon Needles alebo Jinkx Monsoon, vždy je na výber z ich bohatého merchu. Tričká, odznaky, kryty na mobil, samolepky, rúška… všetko, po čom queer srdce tvojej priateľky/priateľa piští. Veľa cool drag darčekov nájdeš napríklad na stránke Dragqueenmerch.

7 tipov na valentínsky darček
Foto: Dragqueenmerch.com

Niečo pikantné

Ak si chceš s partnerkou alebo partnerom spestriť Valentína aj počas intímnych chvíľ, rozhodne by si mala/mal kliknúť aj na iSEXshop, kde nájdeš naozaj sexy vecičky. A ak nie je tvoja frajerka či frajer suchár, tak aj niečo, čím si z nej/neho vystrelíš.

7 tipov na valentínsky darček

Vďaka vašej podpore vznikol tento článok.

Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?

Z lesbického slovníka: Vieš, kto je gold star alebo hasbian?

Z lesbického slovníka: Vieš, kto je gold star alebo hasbian?

Gay pár v Piešťanoch prosil okoloidúcich, aby im spravili spoločnú fotku. Aké boli ich reakcie?

Gay pár v Piešťanoch prosil okoloidúcich, aby im spravili spoločnú fotku. Aké boli ich reakcie?