in

Reality šou Farma má nového queer súťažiaceho

Foto: Farma FB

Obľúbená reality šou Farma je späť! Už 15. séria sa predstaví v novom koncepte a s množstvom zaujímavých prekvapení. Nových 15 farmárov bude rozdelených do troch skupín. Skupina X je generáciou ľudí, ktorá sa narodila pred rokom 1989, skupina Y sú deti deväťdesiatych rokov a tretia je generácia Z, narodená po roku 2000. Práve v strednej generácii sa objaví Daniel Kňažík. V Bratislave ho môžu ľudia poznať ako čašníka z Teplárne alebo ako drag umelca a DJa s menom Kar’Ma.

Daniel sa verejne hlási ku queer komunite a zároveň sa svojimi aktivitami usiluje o pestrejší svet. Na Farmu sa veľmi tešil a nielen preto, aby zažil niečo, čo sa deje len raz za život. Pätnásta séria drsnej reality šou by mu totiž mohla pomôcť preraziť, chcel by sa stať televíznou hviezdou!

Farma 15 mala premiéru tento pondelok. Na veľké potešenie divákov sa z Daniela stal hneď v prvej epizóde farmár týždňa, ide o dôležitý titul, vďaka ktorému má počas jedného týždňa na starosti chod celej farmy. Od Daniela sa určite môžeme tešiť na mnoho vtipných momentov. Už v prvej epizóde sa vyjadril: „Prvý človek v hre, čo bude nepríjemný, ide domov, čo smrdí, ide domov. A čo bude sprostý, ide domov.“ Hneď v úvode taktiež povedal, že je dôležité, aby ľudia zistili, že existuje mnoho skvelých queer ľudí. Sme si istí, že bude pre komunitu skvelou reprezentáciou a držíme mu palce!


Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?