in ,

Energiu načerpáš v piatok na Tepláreň kabarete & párty, hrať bude aj Fvlcrvm

FVLCRVM by Sophia Hajnalova

Tepláreň rozjasní tvoje dni queer zábavou už najbližší piatok. Do priateľského klubu Šafko prináša kabaret a párty v špeciálny deň: 17. mája je totiž Medzinárodný deň boja proti LGBTI+ fóbii, na Slovensku známy aj ako deň dúhovej stužky.

Večer štartuje už o 21.00 obľúbenou teplou šou. Moderátorom bude hviezdny RadoStar a na pódiu budú žiariť Spizy G, ERØ, Alex Sins, Blue Angel, Laziza Vuitton, Lady Vivian, Roxys Jam, Slayground. Môžeš sa teda tešiť na drag queens, vogue tanečníkov, burlesque umelkyne a tiež spevácke vystúpenie. 

Event pokračuje po kabarete ako párty na dvoch parketoch. Na hlavnom stage to bude riadny hudobný náklad: v line upe je famózny Fvlcrvm s DJ setom, úžasná Transmisia a doplní ich rezident akcie Vesnu. Predný barový stage bude plný najlepšieho popu vďaka vašej obľúbenej drag DJ Kar’Ma.

Tepláreň kabaret je súčasťou kampane Dúhová stužka. Tú budete môcť získať aj priamo na mieste akcie. Limitovaný počet lístkov na kabaret a zároveň aj párty bude v predpredaji za 19 eur cez Tootoot. Lístok po 22.00 len na párty sa dá kúpiť na bráne za 10 eur. Vstup je možný len pre osoby od 18 rokov.

Energiu načerpáš v piatok na Tepláreň kabarete & párty, hrať bude aj Fvlcrvm

Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?