in

Inakosť nás baví, pozrite si fotky z Tepláreň Kiki Ballu

Foto: Magdaléna Záňová

Ďakujeme za skvelú atmosféru na sobotnom Tepláreň Kiki Balle v Pálffyho paláci, ktorý sme organizovali spolu s vogue tanečníkmi Monikou Prikkelovou a Viktorom Bukovým. Cieľom podujatia bolo, aby sme vďaka pocitu komunity a vzájomnosti opäť získali tak potrebnú silu. Zároveň sme chceli ukázať, že pestrosť a LGBTI+ ľudia patria na Zámockú ulicu. Boli sme očarení tým, akí ste boli rôznorodí a ako ste vzájomne k sebe pristupovali k rešpektom a úctou. 

Počas podujatia sme išli aj priamo pred Tepláreň, aby sme vzdali úctu Matúšovi, Jurajovi a všetkým LGBTI+ ľuďom, ktorí prišli o život iba pre to, kým sa narodili. Sme veľmi vďační, že bola s  nami aj Radka, ktorá útok prežila. Spolu sme silnejší a silnejšie, liekom na všetky tie útoky je práve spolupatričnosť. 
A veľmi by sme sa chceli poďakovať aj partnerom podujatia. Práve vďaka ich pomoci sa podarilo vogue bál zorganizovať. Ďakujeme Nadácii M-Market, Absolut a iSexShop.sk. O fotky z podujatia sa postarala Magdaléna Záňová. Viac fotiek nájdete na našom Facebooku.

Foto: Magdaléna Záňová


Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?