in

Je čas pohnúť zadkom! Tento teplý workout vás vzpruží

Foto: YT Fitness Marshall

Už máte doma preležaniny? Počas celej karantény myslíte na to, že by to chcelo aj iný pohyb ako scrolovať na mobile? Keďže nám záleží na zdraví LGBTI komunity, spravili sme pre vás výber workoutov, ktoré rozpumpujú vaše svaly a aj potešia teplé srdiečko.

Začali by sme samozrejme rozvičkou, nech sa zahrejete ešte o čosi viac. Uvoľnite zápästia a poďte sa povytáčať na zumbu v rytmoch RuPaula. Precvičovať vás bude Kanaďan Victor Flores, určite sa preklikajte aj jeho ďalšími videami. Jeho Attitude fitness stojí za to.

Alebo by to chcelo ešte niečo viac sexy? Trošku aj tú panvu prevetrať? Sledujte určite kanál Fitness Marshall, má tam skvelé tanečné workouty pre všetky typy postáv. Mrknite napríklad na túto na Pussycat Dolls.

Čo by to bolo za teplé cvičenie bez Lady Gaga! Nohami na karimatke, hlavou v klube, nech sa páči.

Ak by vám všetko predošlé prišlo veľmi basic a chceli by ste to ešte vyhrotiť, tak máme pre vás cvičenie vo full dragu od queer kolektívu Neon Milk z Južnej Kórei.

Veríme, že ste už riadne vo švungu. Teraz by sme trošku pritvrdili. Tento workout sa zmestí aj do garzónky. Ale hlavne, nezabudnite popri sledovaní polonahého Sama Cushinga aj cvičiť. Ak vám vyhovuje tento typ cvičenia, tak vám sympatický mládenec prekrví všetky svaly aj ďalšími tréningami.

Už ste niekedy cvičili kiss-ups? Ak máte frajera či frajerku po ruke, tak ich berte na žinenku.

Sú podľa vás všetky predošlé workouty pre trasorítky? Chceli by ste riadnu lesbickú pumpovačku so železami? Ulahodí vám tento zlatý pár a ich kanál Maynards TV.

Veríme, že ste to doteraz v zdraví prežili. Na záver sa trošku ponaťahujeme. O strečing sa postará Adriana zo slovenského LGBTI športového klubu Lotosové kvety.


Vďaka vašej podpore vznikol tento článok.

Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?

Pri počúvaní Britney číta Kunderu, o hľadaní rovnováhy rozpráva Troška Troska

Pri počúvaní Britney číta Kunderu, o hľadaní rovnováhy rozpráva Troška Troska

10 piesní, ktoré sú hymnami pre každého gay mileniála (1. časť)

10 piesní, ktoré sú hymnami pre každého gay mileniála (1. časť)