in

Slovenská Tepláreň vo vyše 100 podnikoch po celom Slovensku

Do tohto štvrtka sa môžu bary, kluby, kultúrne centrá prihlásiť do Slovenskej Teplárne, ktorej cieľom je ukázať, že na Slovensku sú miesta, kde dbajú aj na bezpečnosť LGBTI+ ľudí. 

Slovenská umelecká scéna nemlčí a vyjadruje spolupatričnosť a podporu LGBTI+ ľuďom. Desiatky kapiel, umelcov, umelkýň sa spoja a vystúpia v rámci viacdňového festivalu Slovenská Tepláreň v mnohých kluboch, baroch a iných priestoroch po celej krajine.

Doteraz sa prihlásilo 101 priestorov a 222 umeleckých projektov. Kapely, umelci a umelkyne vystúpia v Svidníku, Martine, Lozorne, Bytči, Liptovskom Mikuláši, Ružomberku, Tatranskej Lomnici, Čadci a mnohých ďalších mestách.

Na Koncertoch pre Juraja a Matúša budete môcť počuť Dorotu Nvotovú, Le Payaco, Puding Pani Elvisovej, B-complex, Bad Karma Boy, Zlokot, Para, Zverina a iných.Festival sa bude konať od 12. do 27. novembra na viacerých miestach súbežne. Prihlásiť priestor alebo umelecký projekt je možné do 28. októbra 2022. Viac informácií o projekte nájdete na webe: www.slovenskateplaren.sk.

Slovenská Tepláreň vo vyše 100 podnikoch po celom Slovensku

Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.skČo si myslíš o článku?