in

Oslava pestrosti už v sobotu na podujatí Ball of Shame

Foto: Magdaléna Reporter

Vogue bál prichádza už po siedmy raz do Bratislavy. Podujatie spája tanečnú súťaž v štýle vogue a následnú párty. Téma tento rok znie: Džungľa, v ktorej žijeme – je načase zdivočieť.  Akcia sa koná v Novej Cvernovke na 2 stageoch. V porote počas bálu zasadnú Charly Gaultier-Brown (Paríž), Diva Ivy Balenciaga (Paríž), Kyle Tisci (Londýn), Javier Ninja (NYC) a Diesel 007 (Oslo). Komentátorom bude opäť Typhoon 007 (Amsterdam). Bálom bude sprevádzať aj slovenská tanečníčka Monika Tisci, ktorá je hlavnou hnacou silou podujatia. Bál odohrá ako DJ Viktor Tisci. Začiatok vogue súťaže je o 20.00 a potrvá približne do 1.00.

O 22.00 zároveň začínajú hrať DJs na barovom stagei. Po skončení bálu budú hrať aj vo veľkej sále. Na párty sa budú striedať za mixpultom pražskí hostia Pink Concrete, Obštrukcia, ThomasDeXter a domáci DJs Ema Veld a Vesnu. 

Hoci je samotný bál už vypredaný, ešte je šanca prísť aspoň na párty po polnoci, kedy bude vstup možný za 10 eur. 

Ball of Shame z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia a Nadácia mesta Bratislavy. Partneri podujatia sú BKIS, Nadácia M-Market, Absolut, iSexShop.sk, Apollo Hotel Bratislava.


Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?