in

Čo to znamená byť queer? Diskutovať budeme o tom v rámci debaty Tepláreň naživo

Ako inakosť utvára vašu identitu? Aký ma vplyv na sebahodnotu a vaše vzťahy? Čo to vlastne znamený byť iný? Aké to bolo nezapadať pred 20 rokmi a aké je to vytŕčať z davu dnes? Chcú sa LGBTI+ ľudia „pretŕčať“? A môžu byť aj tí „normálni“ ľudia queer? Odpovede na tieto otázky budeme hľadať v stredu 7. 2. v rámci debaty Tepláreň naživo spolu s autorom a divadelným tvorcom Michalom Belejom a drag queen a DJ-om Danielom Knažíkom. 

Diskusiu môžete sledovať na Facebooku Teplárne, na Youtube Queer Slovakia alebo osobne v Starom Lýceu v Bratislave. Vstup na diskusiu je zdarma. Tepláreň naživo je sériou diskusii, ktorá ukazuje rôzne aspekty života LGBTI+ ľudí a približuje otázky, ktoré rieši dúhová komunita na Slovensku. Podujatie podporila Rosa Luxemburg-Stiftung e.V., zastúpenie v Českej republike.

Podujatie sa koná v rámci projektu LÝCEUM – Laboratórium otvorenej spoločnosti, ktorý bol podporený z Finančného mechanizmu Európskeho hospodárskeho priestoru 2014-2021, Nórskeho finančného mechanizmu a štátneho rozpočtu Slovenskej republiky v rámci programu kultúra.

Čo to znamená byť queer? Diskutovať budeme o tom v rámci debaty Tepláreň naživo

Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?