in

Na bujarý štefanský žúr si musíme počkať, no sladkú chuť gay party ti osviežia tieto videá

Foto: Patrik Drotár

Na druhý sviatok vianočný mnohí vymenia zemiakový šalát za fajný štefanský čurbes. Tento rok sa však žúry odkladajú. Už to budú skoro štyri mesiace, čo sme spolu preflámovali noc. Pohľadali sme teda viacero videí, ktoré vám pripomenú tú dôverne známu vôňu noci, ktorej sa určite jedného dňa opäť nadýchneme. 

Hanba ide bokom, prichádza Shame

Kde sú vaše hranice a kde sú hranice druhých? Party Shame vždy rada ponúkla priestor vašej slobode, aby ste si mohli vyskúšať, aké to je, keď sa nemusíte pretvarovať. Precestovala viacero klubov, kde ste sa jašili, vyzliekali, prezliekali a najmä v prítmí smažili na techno.

Lady Vivian a Nada El na Shame, UndeadArena, jún 2018

Shame, SubClub, december 2018

Shame, SubClub, jún 2019

Norah na Shame, Radosť, marec 2020

Saint Mark na Shame, WAX, jún 2020

Vaša teplá rodina pokope: Tepláreň

Toto je akcia, kde sa stretnú pop queens s tými, ktorí majú radi tvrdšie beaty. Dva stage sú istota, že si každý a každá nájde svoju hudbu. Minuloročný Silvester v UHU Clube bol top. Nedalo sa síce ani pohnúť, ale veď to vôbec nie je na škodu, keď máme k sebe blízko, teda pred koronou to tak bývalo… Takto kraľoval vtedy na disco floore Andree Deejay. 

Andree Deejay na Teplárni, UHU Club, december 2019

Tepláreň, UHU Club, júl 2020

Viac videí z Teplárne nájdete v tomto článku.

Party vrchol roka – Dúhový PRIDE Afterparty

Tu máme aj druhé video, čo dokáže Andree na parkete, takto to vyzeralo, keď hral v roku 2019 v bývalom Ixel clube, kde bol pop stage. Nižšie aj video z Fugy, kde sa mastilo techno. Jednoznačne však musíme konštatovať, že PRIDE afterka je brutalitka a tá úžasná energia, ktorú vytvoríte v kluboch, sa nedá ani opísať.

Dúhový PRIDE Afterparty, Ixel, júl 2019

Dúhový PRIDE Afterparty, Fuga, júl 2019

Tutti Frutti – všetky hity na parket

Ak Lady Gaga či Britney Spears vládnu vášmu playlistu, tak práve žúry v HSC boli vašim útočiskom. Riadne sa povytáčať na všetky popiny z rádia, navyše obklopený sexy gaymi, to býval ideálny štart víkendu. Tento rok sme dokonca stihli za mixom aj mikrofónom privítať MC Erika. 

MC Erik na Tutti Frutti, HSC, február 2020

Tutti Frutti, HSC, február 2020

Tutti Frutti, HSC, február 2020

Veľa flirtu a skorá večierka – Queer Beer

Toto je žúr pre tých, ktorí radi vyrazia za špásom, no radi sa z neho vracajú pred polnocou. Queer Beer je najmä o príjemnom stretnutí so známymi i neznámymi už v podvečerných hodinách, kedy sa veľa flirtuje, a k tomu nejaké tie sexy rytmy od DJa.

Queer Beer, Riva, august 2019

Homomat, svaly, pot a techno

Mnohí si zrejme akciu pamätáte z Re:freshu, ktorý ju hostil vyše 5 rokov. Tento rok už Homomat prichýlila Fuga. Je to večierok, ktorý má grády, prídete, hneď pri bare stretnete svoj crash a zrazu v tom prítmí pri techne zistíte, že ste si veľmi blízki. 

Homomat, Fuga, február 2020

Viac videí z Homomatu nájdete v tomto článku.

HalloQueen – noc, kedy môžeš byť kýmkoľvek

Queer Slovakia sa spolupodieľala aj na halloweenskom úlete menom HalloQueen. V Novej Cvernovke sa diali veci! Vidieť vás všetkých pokope v besných kostýmoch a navyše tancujúcich do rána, to je presne tá energia, ktorá dáva nášmu snaženiu zmysel. Takto to vyzeralo tesne pred koncom, keď love is the air…

HalloQueen, Nová Cvernovka, november 2018

Chcete vidieť viac videí od Queer Slovakia, sledujte náš Youtube.


Vďaka vašej podpore vznikol tento článok.

Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?

Dúhové rodiny želajú Vianoce plné lásky

Dúhové rodiny želajú Vianoce plné lásky

Ani ma nelajkuj. Bisexuálni ľudia sú tlačení k tomu, aby si vybrali

Ani ma nelajkuj. Bisexuálni ľudia sú tlačení k tomu, aby si vybrali