in

Čo potrebujete k šťastiu? Gay tanečníka menom Mark Kanemura

Foto: Twitter Mark Kanemura

Ak ste bez nálady a už nedávate sychravé dni v kombinácii s lockdownom, tak sa vám o hormóny šťastia postará tento americký tanečník. Mark pochádza z Honolulu a jeho havajská energia vás vystrelí rovno na dúhu.

Konfety, farebné parochne, sexy kostýmy a nákazlivý smiech. Ak ešte nesledujete Marka na Instagrame, tak treba okamžite dať follow, najmä v týchto pohnutých časoch. Je to zaručená dávka dobrej nálady. Jeho vianočné videá sú ukážkou toho, že sviatky môžeme prežiť aj s nadhľadom a ľahkosťou. Netreba predsa všetko a najmä sám seba brať tak vážne.

Mark je hviezdou nielen na Instagrame či TikToku, preslávil sa aj účasťou vo viacerých americkách šou. Spolupracoval s najväčšími stars ako Britney Spears, Janet Jackson či Katy Perry.

Najviac spoluprác však má s gay ikonou Lady Gaga. Vystupoval v rámci jej The Monster Ball Tour a tancoval aj vo videoklipoch Judas, Alejandro či Born This Way. Objavil sa aj v šou RuPaul’s Drag Race ako tanečník a choreograf.

Po rokoch vystupovania pre iných umelcov a umelkyne sa v súčasnosti sústredí najmä na svoje sociálne siete, kde mu neustále pribúda fanúšikov. Ako sa vyjadril pre NY Times, chcel robiť niečo, kde je oveľa viac sám sebou. Nesmierne ho teší spätná väzba, keď vidí, že to, čo baví jeho, prináša radosť aj iným.


Vďaka vašej podpore vznikol tento článok.

Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?

Stroje na sex a upíri, ktorých nikto nevidel? Bisexuálni ľudia hovoria o predsudkoch

Stroje na sex a upíri, ktorých nikto nevidel? Bisexuálni ľudia hovoria o predsudkoch

Peter Bebjak: Vianoce trávime spolu s partnerom. Ako väčšina domácností

Peter Bebjak: Vianoce trávime spolu s partnerom. Ako väčšina domácností