Info

Vitaj v Queer Slovakia, krajine nekonečných možností pre každého, kto patrí do LGBTI komunity alebo sa s ňou jednoducho len priatelí. Máš chuť prestať byť domácim zvieratkom, zhodiť okovy a stať sa skutočnou šelmou v priateľskom prostredí? Máme pre teba parties v komornej atmosfére, ale aj vo svetle reflektorov. Víza dostane každý, kto má chuť sa zabaviť bez predsudkov.

Welcome to Queer Slovakia – the land of endless possibilities for every LGBTI fellow or a friend. Do you want to cut being a cute domestic puppy and unleash the city beast inside? What we have for you are smaller parties or the ones in the spotlight. You choose! All you need to do to get visa is to have the mood and leave the prejudice.

 

homamat-lgbt-bratislava-gay-party

Buď pri zdroji teplej zábavy! Iba Tepláreň v UHU Clube ti dá možnosť zahajovať vykurovaciu sezónu každý mesiac. Určite ťa rozpálime na dvoch stejdžoch: jeden popíkom alebo veselým houseom, zatiaľ čo na druhom dupneme na plyn s technom. O zábavu sa zmiešanému publiku starajú nielen domáci plynári, ale aj veľa zahraničných. Príď splynúť s ohňom, aspoň sa nepopáliš!

Come closer to the heat, concretely right to the core! Only with Tepláreň in UHU Club you can be the one to turn up the heat every month. Which of the two stages will be the surefire winner for you? Choose the one with sunshine warm pop and house or the firy blast of techno. Very often we let our temperature in the hands of a foreign guest. So it doesn’t matter if you’re gay, straight, bi or trans, just don’t stand on the wall and let’s burn up!


homamat-lgbt-bratislava-gay-party

Potrebuješ si vybrať? Z Homomatu ti vydáme najsexi chlapov, ktorí počúvajú našľapané techno či rezký house. Otvárame každý druhý mesiac v priestoroch klubu Re:fresh v centre mesta. Usmial sa na teba ten fešák na bare, ale hanbíš sa? Dotkli sa vám ruky, cítiš tú iskru, no nedokážeš ešte vzplanúť? Láska ide aj cez žalúdok a vďaka skvelej reštike priamo v priestoroch klubu ho môžeš pozvať rovno na večeru. Naše uletené performances sú už len príjemnou bodkou pred tým, než strávite ďalší najlepší čas vašich životov.

Are you out of sexiness? Hit the Homomat and withdraw some. Check in and meet the hottest guys in town listening to hard techno or deep house. Your request is due to process every second month in Re:Fresh Club where you can eat while you meet right away. Feel free to forget your password but remember your number!


tuttifrutti-lgbt-bratislava-gay-party

Každý občas dostane chuť na sladké, vôbec nemaj výčitky. V našej nočnej hudobnej cukrárni Tutti Frutti máš k dispozícii tie najaktuálnejšie popové bonbóniky. Inokedy sa zas venujeme konkrétnej laskonke ako Madonne, Pink, Beyoncé či Cher. Nájdeš nás trikrát do mesiaca v High Street Clube, kde ťa čaká aj sexy hostes s welcome drinkom. Pozor, nevhodné pre pop diabetikov!

Got a sweet tooth, don’t even hide it! Our Tutti Frutti party is the right candy for your ears. Three times a month you can have the créme de la créme of the hottest pop records in the world. Let us give you the best music temptation in form of concrete pop-star-themed parties. Do you need som Cher sparkles, Beyoncé chocolate or Pink icing? We got your back! Let us take you to the candy shop and one taste of what we got is going to have you hit the spot! Whoa!


queerbeer-lgbt-bratislava-gay-party-teplarencafe-teplaren

Queer Beer – menšia teplá akcia, ktorá býva raz mesačne v Tepláreň Café v Bratislave. Je to príležitosť ako spoznať LGBTI ľudí v príjemnom prostredí, užiť si drinky a stráviť zábavný večer s kamarátmi a kamarátkami. Queer Beer je najmä pre tých, ktorí chcú do ulíc vyraziť skôr, štart akcie je už o 20ej. Na akcii nechýba DJ.

Queer Beer is smaller but still hot event, usually organised once a month in Tepláreň Café in Bratislava. It is an opportunity to get to know LGBTI people in pleasant surrounding, enjoy drinks and listen to some good DJ mix sets. Party starts at 8 pm.


shame-lgbt-bratislava-gay-party-teplaren

Shame je oslava jedinečnosti. Shame je svetlo sveta pre tvoju najzahalenejšiu stránku. Shame je tvoja nedeľná omša ešte v sobotu v noci. Shame je iná dimenzia plná techna a elektronických bítov. Shame je svet slobody a rešpektu. Shame sú ľudia, ktorí sa chcú zabaviť bez zábran. Shame sme všetci spolu!

Shame is a celebration of the unique. Shame is the light to your shadow. Shame is your Sunday mass on Saturday night. Shame is another dimension full of techno and electronic beats. Shame is the world of freedom and respect. Shame are the people who want to have fun the way they are. Shame is us together!