Info

Patríš medzi LGBTI ľudí alebo ich priateľov a hľadáš slobodné prostredie, kde sa možno čo najlepšie odviazať? Queer Slovakia je tu pre teba! Pravidelne organizuje komorné party, ale aj akcie pre stovky ľudí. V priateľskej atmosfére sa môžeš zabaviť do rytmu súčasných komerčných hitov alebo kvalitného dídžejského setu. Nie si z Bratislavy? To vôbec nevadí. Vyjašiť sa s nami môžeš príležitostne už aj v Banskej Bystrici, Žiline či Košiciach.

Are you an LGBTI person or a close friend of this community and you need to let go for a night with no worries?  Queer Slovakia has got your back! It organises events for large audiences and smaller intimate parties as well on a regular basis. Enjoy huge tunes of the moment or a first-rate DJ set while you are in a friendly atmosphere. Not in Bratislava? That is no big deal. You can have fun with us also in Banská Bystrica, Žilina or Košice.

 

homamat-lgbt-bratislava-gay-party

Každý druhý mesiac sa nielen teplí ľudia zbiehajú na vlnách Dunaja a dobrej hudby. Loď River’s Club u seba hostí Tepláreň. Zábavy chtiví návštevníci nakŕmia svoje zmysly žánrami ako house, tech house, deep house, techno, ale aj pop music, a to neraz aj od zahraničných hostí. Vďaka kombinácii pestrých ľudí, priateľskej atmosféry a uletených tematických večerov sa najväčšia LGBTI party na Slovensku teší čoraz väčšej popularite.

Not only gay people gather on the waves of the Danube and a good music every other month. River’s Club boat hosts Tepláreň. Fun-greedy vistors feed their senses with genres like house, tech house, deep house, techno but also pop music while it is not unusual to welcome a foreign DJ. Combination of diverse people, friendly atmosphere and crazy-themed nights makes the biggest LGBTI party in Slovakia more and more popular.


homamat-lgbt-bratislava-gay-party

Homomat je akcia určená najmä mužskému publiku. Na Homomate je najväčšia koncentrácia sexy svalnatých mužov a chalanov. Veselé housové sety a aj tvrdé techno, kvalitní dídžeji, welcome drink od polonahých hostesov a podmanivá videoprojekcia sa postarali o úspech party Homomat. Akcia býva každý druhý mesiac – aktuálne v klube Re:fresh v centre Bratislavy, kde si môžu návštevníci dať pred party aj výbornú večeru.

Homomat is dedicated mainly to gay community. Here you can find the largest concentration of sexy muscular men. Uplifting house music sets, quality DJs, welcome drinks served by undressed men hosts and captivating video projections bring its success and popularity to the party. Homomat usually takes place every other month, currently at the Re:fresh club in Bratislava.


tuttifrutti-lgbt-bratislava-gay-party

Chýba ti poriadna Dlouhá noc, počas ktorej zažiješ vzrušenie ako v Thrilleri? Príď na Tutti Frutti! Zo skrine na teba smutne pozerajú tvoje latino šortky a už ani nevieš ako sa twerkuje na Despacito? Príď na Tutti Frutti. Retro, latino, gogo danceri alebo to najhorúcejšie z hudobného éteru ťa čaká trikrát do mesiaca v bratislavskom High Street Clube.

Do you Wanna Dance With Somebody or live through a night full of excitement like in a Thriller? Come to Tutti Frutti! Your latino shorts are sadly staring at you from the closet and you don’t even know how to twerk to Despacito anymore? Come to Tutti Frutti! Retro, latino, gogo dancers or the hottest records on the radio right now wait for you three times a month in High Street Club in Bratislava.


queerbeer-lgbt-bratislava-gay-party-teplarencafe-teplaren

Queer Beer – menšia teplá akcia, ktorá býva raz mesačne v Tepláreň Café v Bratislave. Je to príležitosť ako spoznať LGBTI ľudí v príjemnom prostredí, užiť si drinky a stráviť zábavný večer s kamarátmi a kamarátkami. Queer Beer je najmä pre tých, ktorí chcú do ulíc vyraziť skôr, štart akcie je už o 20ej. Na akcii nechýba DJ.

Queer Beer is smaller but still hot event, usually organised once a month in Tepláreň Café in Bratislava. It is an opportunity to get to know LGBTI people in pleasant surrounding, enjoy drinks and listen to some good DJ mix sets. Party starts at 8 pm.


shame-lgbt-bratislava-gay-party-teplaren

Vždy inde a vždy za iných okolností, no vieš, že sa budeš hanbiť. Shame je party štvrťročník zakaždým ladený do šialenej témy, ktorý nemá svoj pravidelný domov. V rôznych uletených oblečkoch šmrncnutých fetišom a iných netradičných oufitoch máš príležitosť zažiť tvrdé techno a pocit, ktorého sa nezbavíš ani na druhý deň.

Always in other places, always under other circumstances but you always going to feel Shame. It is a quarterly crazy-themed party without it’s own residency. Dressed in fetish clothes and other unusual outfits you have the opportunity to feel through the hard techno and a feeling which you will not loose not even the next day.