in

Teplá párty Kiki Nation mieri do Novej Cvernovky, v programe bude koncert, DJs aj drag queens

Na najbližšie vydanie queer párty Kiki Nation sa nám podarilo vyskladať zostavu vystupujúcich, čo sa vám postará o večer, na ktorý budete radi spomínať. 

Nová Cvernovka je ideálnou destináciou na letný žúr, keďže park okolo budovy poskytuje skvelý priestor, kde sa môžete prevetrať. Chytiť dych určite budete potrebovať, keďže vo vnútri to bude slušný pretlak zábavy. Večer štartuje o 23.00 kapela Kurs Valüt, ktorá prinesie jedinečný klubový zvuk z postindustriálnej východnej Ukrajiny. Následne pokračuje event ako párty, za mixom sa budeme striedať do 5.00 traja DJs, hudobných hostí – DJ VLDK a Freezy – doplním počas večera aj ja (Vesnu). Čerešničkou na našej teplej torte bude vystúpenie troch drag queens: Miss Crisis, Sata Nic, Blue Angel. 
Vstupné na akciu je za 7 eur v predpredaji a za 10 eur na mieste. Koncert Kurs Valüt prináša Liveurope: prvá celoeurópska iniciatíva na podporu koncertných venues v ich úsilí o propagáciu začínajúcich európskych umelcov. Projekt Liveurope je spolufinancovaný programom Európskej únie Kreatívna Európa.

Čo si myslíš o článku?

Láska dvoch žien je témou novej e-knihy s názvom Možno

Láska dvoch žien je témou novej e-knihy s názvom Možno

Hoci nemocnice mávajú nedostatok krvi, gejovia a bisexuálni muži ju nemôžu darovať

Hoci nemocnice mávajú nedostatok krvi, gejovia a bisexuálni muži ju nemôžu darovať