in

Vyfarbi sa na Vianoce! Comingout môžeš spraviť aj hodinkami

Rozmýšľaš, ako nenápadne naznačiť okoliu, že si queer? Máme pre teba tipy na dúhové vychytávky, ktoré môžu byť doma predzvesťou comingoutu. Alebo ti pomôžu zoznámiť sa, keď napríklad cestuješ vlakom a niekto fešný po tebe pokukáva.

Dúha je známy symbol komunity. Nemusíš hneď behať s veľkou vlajkou, ale čo tak dúhový remienok na Apple Watch? Malý, nenápadný, skryješ pod rukáv, kebyže sa ocitneš medzi homofóbmi. Na druhej strane môžeš každý deň takto po troške šíriť myšlienku Pride. Prosím vás, koľko je hodín? A 5 minúť dúha!

Dúhový remienok na Apple Watch
Zobraziť
Pins
  1. Dúhový remienok na Apple Watch

V slúchadlách ti hrá Lady Gaga alebo Britney a ty máš chuť postaviť sa do stredu námestia a riadne sa vytáčať na ich hudbu! Ak máš obavy, že by to mohlo byť príliš trúfalé, no nechceš si nechať svoj diskopríbeh len pre seba, tak máme pre teba ďalší tip. Čo tak priniesť dúhu zo slúchadiel aj na púzdro, ktoré k nim máš?

Dúhové púzdro na AirPods
Zobraziť
Pins
  1. Dúhové púzdro na AirPods

Ak už máš comingout za sebou a chcel by si mať Pride každý deň, tak potom je pre teba ideálny dúhový kryt na mobil. Tvoj telefón sa tak stane vlajkou hrdosti, ktorou budeš mávať, keď budeš volať alebo scrollovať internety, čiže takmer nonstop.

dúhový kryt na mobil.

Takúto skvelú kolekciu nachystali v Innocent Store, pre ktorých je podpora pestrosti základnou hodnotou. Aby jasne dali na javo, že im záleží na farebnej spoločnosti, tak podpísali aj Chartu diverzity, ktorej cieľom je, aby na pracovisku boli všetci rešpektovaní. 

“Sme medzinárodná firma a pestrosť považujeme za normálny stav. Keďže pôsobíme najmä v online priestore, tak sme si všimli, ako sa ľudia uzatvárajú do svojich bublín, čo ešte zhoršila pandémia. Myslíme si, že je našou zodpovednosťou komunikovať myšlienku diverzity. Aj preto sme zaradili Pride kolekciu, aby bolo jasné, že LGBTI komunita je bežnou súčasťou spoločnosti,” vysvetľuje majiteľ Innocentu Marek Kuzma. Urob si radosť na Vianoce, ak sa ti zapáčili niektoré veci z dúhovej kolekcie, tak pri nákupe zadaj kód queerslovakia10 a získaš aj 10% zľavu. Kód platí do 23. 12. 2020.

Dúhové púzdra na iPhone
Zobraziť
Dúhový remienok na Apple Watch
Zobraziť
Dúhové púzdro na AirPods
Zobraziť
Pins
  1. Dúhové púzdra na iPhone
  2. Dúhový remienok na Apple Watch
  3. Dúhové púzdro na AirPods

Vďaka vašej podpore vznikol tento článok.

Ak ste našli chybu, napíšte na dex@queerslovakia.sk

Čo si myslíš o článku?

10 skladieb, ktoré milujú gay mileniáli (2. časť)

10 skladieb, ktoré milujú gay mileniáli (2. časť)

Kedy prestane Slovensko mučiť trans ľudí?

Kedy prestane Slovensko mučiť trans ľudí?